Vikign Metal

Re: Vikign Metal

Postprzez Symear » środa, 21 listopada 2012, 12:32

A nie czytasz tego co napisałeś przed wysłaniem? :o
Symear

Postprzez scramasax » środa, 21 listopada 2012, 12:47

Skoro wiem co chcę napisać i jest to parę linijek tekstu to zwykle nie. Mam dość dużą dozę zaufania, jeżeli chodzi o moją zdolność do komunikacji oraz w miarę spójnego i sensownego wyrażania swoich myśli.

I tak tego tekstu też nie czytałem przed wysłaniem ]:P
scramasax

Postprzez Vrede » czwartek, 22 listopada 2012, 15:06

Zanim offtop autokorekty prześcignie ilość postów związanych z tematem :-) to dodam jeszcze do tej listy Enslaved i Bathory.

@Lord_Mergoth zgaduję, że pisząc coś o porownaniu nurtu muzycznego do Asatru masz na myśli teksty inspirowane mitologią skandynawską?
Jeśli nie to wyjaśnij o co chodzi i dobrze by było, gdybyś dopracował swoje posty zanim opublikujesz, bo zostawiając nam taką zgadywankę masz spore szanse na zjebkę. :-)

@scramasax
Týr ma parę minusów, ale wiążą się one raczej z moja normalnością norweskiego ;p

Masz na myśli farerski czy duński? :-) Po norwesku chyba jeszcze im się żaden tekst nie zdarzył...

PS. A prawdziwy Viking Metal to macie tu!
Vrede

Postprzez Thordis » czwartek, 22 listopada 2012, 16:37

A zdaje się, że właśnie jeden się zdarzył. Jak odgrzebię utwór w dyskografii to mogę dać znać jaki to tytuł ;)
Thordis

Postprzez scramasax » piątek, 23 listopada 2012, 20:46

Vrede napisał(a):Masz na myśli farerski czy duński? :-) Po norwesku chyba jeszcze im się żaden tekst nie zdarzył...[/url]

Verde, myślę, że najbezpieczniej będzie rozciągnąć moją nieznajomość na wszystkie języki z grupy skandynawskiej ]:P

Co mi jeszcze do głowy przychodzi... Esiferum, Vintersorg, Heidevolk (choć to nieco inna bajka). Co zabawniejsze viking metal jest szeroki i głęboki jak nie przymierzając Bałtyk ;) połowa gatunków mocnego pi***** jest pod to podciągania jeżeli choć raz w utworze padnie jakieś odwołanie do Bogów czy Skandynawów na wycieczce krajoznawczo/rabunkowej.
scramasax

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka