Re: Warraha

Postprzez KozioU » piątek, 6 lipca 2012, 09:26

Po szybkim guglaniu - za dużo polityki w muzyce jak na mój gust.

[Wątek może być nieczytelny, bo wyleciały z niego posty heaviego. Ale zostawiam do poczytania jako ciekawostkę przyrodniczą i przestrogę. KozioU]
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez KozioU » piątek, 6 lipca 2012, 10:15

Nazi-kapele i tak mnie zniechęcają samym faktem istnienia, więc ciężko jest zniechęcić się bardziej.

[Teraz jestem w robo, więc nie mogę sprawdzać wrzucanych przez ciebie linków, ale jeśli wieczorem znajdę z tekstach treści niezgodne z regulaminem lub polskim prawem, to sam_wiesz_co. KozioU]
KozioU

Postprzez Vrede » piątek, 6 lipca 2012, 10:35

A ja sobie w domu posłucham, bo często dobrej muzyce towarzyszy denny tekst. Kiedy pierwszy raz usłyszałam Honor (we wczesnych latach 90tych) to muzycznie do gustu mi przypadł - niestety teksty takie, że sobie nie podśpiewasz :-P Efekt był taki, że po kilku przesłuchaniach płyty już mi się nie chciało do niej wracać.
Vrede

Postprzez ThorrUlfR » piątek, 6 lipca 2012, 10:49

Nie wstydź sie tylko zmień muzykę, "Jarzębiny" sobie posłuchaj ]:D
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez Vrede » piątek, 6 lipca 2012, 10:53

Heh, słuchanie Jarzębiny może spowodować nieuleczalną niechęć do polskiej muzyki ludowej oraz piłki nożnej :>
A czasem nawet do kur...
Vrede

Postprzez KozioU » piątek, 6 lipca 2012, 18:38

No i tak jak się spodziewałem, teksty ulubionych kapel użytkownika Heavy oprócz tego że grafomańskie tak bardzo, że "koko spoko" to przy tym Mickiewicz, nasączone są treściami sprzecznymi z polskim prawem i regulaminem forum. Posty usunięte, a wobec użytkownika wyciągnięte zostaną dawno zapowiadane konsekwencje.

@Heavy - ostrzegałem rano, że się temu co wrzuciłeś przyjrzę uważnie i dałem Ci czas na przemyślenie i usunięcie tego. Nie skorzystałeś jak widać, więc nie pozostawiasz mi wyboru.

A teraz, po zdjęciu kapelusza admina, zacytuję Wam co ciekawsze kawałki do śmiechu, oczywiście z tych legalnych:

"Mrowie plebsu zmierza, by Wojom zadać cios
Lecz nam dowodzi Korwin, Ostatni Prawy Głos"

"Po bitwie, choćbym zginął
Wiem, że Korwin królem mym będzie
A krwawych sądów era
Przyniesie Ziemi mej odkupienie
Albowiem święta jest Stal
Święta Własność jak i Prawo Krwi"

"Żelazny kult wzywa na koń
Aby Korwina czcić!"

Heavy, czemu nie napisałeś od razu, że jesteś wyznawcą niszowej neopogańskiej religii KorwinTru? Inaczej by się rozmawiało od początku, wiedząc z kim mamy do czynienia.

I na koniec najlepsze, komentarz pod utworem użytkownika Arjozof, wyjaśniający panteon i kosmologię religii KorwinTru:

"KORWIN niczym ODYN. Poświęcił swoje TRZECIE OKO, by wypić ze Źródła Mądrości, by poznać Prawicowe Prawdy. Potem siedział w więzieniu, niczym Odyn na drzewie, kontemplując te Prawdy i odkrywając Tajemnicę Kapitału. Teraz jest Bogiem Mądrości, Prawdy i Wojny o Wolność."

Obrazek
KozioU

Postprzez ThorrUlfR » sobota, 7 lipca 2012, 23:00

Przepraszam ze zapytam przez grzecznosc , a o którego Korwina chodzi ? Chyba nie o tego rudego co robi za poslugacza u drogisty Pruszy?
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez Szerszen » piątek, 13 lipca 2012, 18:10

Wotan, jeśli nie zrozumiałeś - poglądy polityczne zostawimy przed progiem, zwłaszcza te skrajne.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez KozioU » piątek, 13 lipca 2012, 18:14

Posty łamiące regulamin forum będą usuwane. W tym wątku (i tym narodowo-misyjnym) nawet bez wyjaśnienia, bo - parafrazując klasyka - nie chce mi się już z wami gadać. A bluzganie na forum skutkuje ostrzeżeniem.
KozioU

Powrót do Muzyka