Flejm narodowo-misyjny

czyli potyczki wszelakie

Re: Flejm narodowo-misyjny

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:57

Tak czy inaczej, podsumowując:

1. Różnica w kolorach:
-skóry
-włosów
-oczu
2.Cięższe i chropowate kości
3.Bardziej rozwinięta twarzoczaszka
4.Grubsza i mniej wydajna skóra
5.Inna budowa mięśni
6.Inne rysy twarzy (wargi, nos itp)
7.różnice mentalne (temperament, umiejętność koncentracji, organizacji itp)

czy tyle różnic wystarczy aby wydzielić chociaż dwie różne rasy?
heavy

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 23:01

Jeśli chodzi o tych z wysp Salomona, biorąc pod uwagę fakt iż, w czasie II wojny światowej toczyły się tam ostre walki i sporo Amerykanów się tam przewaliło, a sama wyspa wcześniej była kolonizowana przez Anglików tak skutecznie że, większość tubylców została protestantami, to raczej wątpię w ich "czystość rasową".

Jest taki dobry zwyczaj na forach internetowych, że poza wyjątkowymi przypadkami nie pisze się posta pod swoim własnym postem. Wiem, że masz syndrom oblężonej twierdzy, ale forum to miejsce dyskusji, nie bombardowania argumentami jednej strony. Poza tym znów plączesz się w politykę i zaczynasz rzucać obraźliwymi i pogardliwymi tekstami w stosunku do mniejszości i osób o innych poglądach, za co dostałeś już kilka ostrzeżeń. To jest ostatnie, następny będzie ban. KozioU!
heavy

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 23:06

Po za tym nie ma co się sugerować prostymi wytycznymi wyników badań genetycznych, gen r1a1 (bajka/mit/głupota) jest niby genem ariów, i obszar jego występowania, rozciąga się od północnych indi, przez persję, obszary dawniej zamieszkiwane przez scytów, po ukrainę i państwa słowiańskie. Na to by wychodziło że, Aryjczykami są Słowianie, Irańczycy i Hindusi więc słowianie mają więcej wspólnego z hindusami niż z germanami i bałtami.
heavy

Postprzez Undersøkelsesbrønn » środa, 4 lipca 2012, 23:08

Sęk w tym, że nie. Pierwsze 3 cechy są ze sobą skorelowane, ponieważ wszystkie wiążą się z ilością pigmentu w skórze i włosach (które są wytworem skóry) oraz w tęczówkach oczu. Pozostałe cechy, o ile faktycznie są potwierdzone genetycznie (o takowych nie słyszałem po prostu) bledną wobec pozostałych 20 tysiącach genów nie wykazujących żadnej korelacji z wymienionymi cechami. To za mało. Wyodrębnienie się ras to zjawisko poprzedzające wyodrabnianiu się podgatunków. U ludzi podgatunków nie było, nie ma, i ewentualnie będą tylko pod warunkiem trwałej izolacji geograficznej - osobne niezależne populacje na globach innych niż Ziemia.
Undersøkelsesbrønn

Postprzez ThorrUlfR » środa, 4 lipca 2012, 23:47

Hmm ciekawi mnie tylko jedno, czy nasz bojownik o "białą Europę" czystą rasowo, jest w stanie wykazać własną "czystość"?
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez Knust » czwartek, 5 lipca 2012, 04:05

heavy.

Ja tam dalej nie wiem co chcesz od mulata. Nie mówimy tu o przypadku gdzie córka przyprowadza Ci do domu rozbujanego niggę z getta cuchnącego zielskiem. Bo to inna kwestia. Kwestia w której rasa jest bez znaczenia. Mówimy o sytuacji ciemno, nie czarnoskórego, faceta który jest całkiem normalnym i inteligentnym gościem. Nie mówimy tu też o związku przez skype z Arabem który niemal na bank chce po prostu paszport. Prawdopodobnie po prostu się rozstaną. No, w 'najgorszym wariancie' będziesz widzieć w każde święta gościa który ma w żyłach krew łowcy gepardów. A Twój wnuk z pewnością będzie kretynem, bo tak stwierdziły badania przeprowadzone na plemieniu absolutnie odciętych od świata murzynów. Wyciągasz przykłady z historii zwykłej ludzkiej natury do wycinania się wzajemnie i próbujesz im dołożyć komentarz rasowy. Nie wiadomo tylko na jaką cholerę. I co rozumiesz przez zgniliznę Zachodu spowodowaną miksem kulturowym? Czytałem już tę opinię, Vikernes ją wygłosił swego czasu. Jeśli dla Ciebie zgnilizną moralną jest eutanazja i aborcja - to naturalna kwestia, medycyna pozwala na pewne rozwiązania - rozpatrujemy je pod kątem etyki. Legalizacja małżeństw homo? Homoseksualiści nie powinni mieć dzieci. Ale cóż mi przeszkadza fakt, że dwóch pederastów żyje ze sobą? I tak by żyli, a czują się przez to zadowoleni. A może to kwestia tych puszczalskich nastolatek zapatrzonych w swoje zaciążone murzyńskie koleżanki, że tak użyję taniego cynizmu. Mamy rewolucję seksualną, ewolucję seksualną i czas kultury pop - wytworu białych zresztą. Inicjacja seksualna jest wczesna, chęć wyjścia z wyglądu dziecięcego w ponętny jeszcze wcześniejsza. Pewnie, że jakiś konserwatywny do bólu kraik ma 'normalne' nastolatki. Bo nie da się inaczej. Wypuść taką na studia do kraju liberalnego - dostaniesz nimfomankę w pół roku. I nie dlatego, że koleżanki i świat ją zdemoralizują. Po prostu dlatego, że może. Fakt jest prosty - będziemy się krzyżować dalej na potęgę - bo możemy. Tyle. Nie zmieni tego ani ONR/ NOP (który zresztą składa się w 20% z radykałów i w 80% z naśladowców niezdolnych do własnej filozofii życiowej, za to pragnących odmiany), ani prawicowi wojownicy. Kult białego człowieka to w gruncie rzeczy idiotyzm. Wychodzenie, z założenia, że jesteśmy najlepsi, bo odkryliśmy większość rzeczy mija się z celem. Równie dobrze możemy stwierdzić, że mężczyźni > kobiety, bo jest więcej wynalazców niż ich ponętnych koleżanek. Model edukacji / życia na przestrzeni wieków pominiemy, za to dolepimy propagandę. Dlaczego widzę większość radykałów - prawicowców jako wygolone i tępe pały powtarzające te same slogany? Bo tak prezentuje się większość. Oburza Cię to?
Więc na jakiej podstawie uważasz, że mulat przychodzący jak dżentelmen do Twojego domu, zachowujący wszelkie zasady kultury i obycia od tych które już w Havamalu widnieją po zwykłą kindersztubę jest bezmózgim bananojadem? Bo mu się włosy kręcą? Za to nie przeszkodzi Ci już 17letni NSBMowiec, który poda ładną formułę Polski dla Polaków i ziemi dla ziemniaków i który do oporu będzie cytować te same kilka osób nawet nie rozumiejąc tego co mówi?
Owszem, należy walczyć o dziedzictwo kulturowe. Jeśli spełnią się opowieści z krypty o wiernych Allahowi którzy zmuszą europejczyków do poddania się ich prawom występujmy śmiało. Jestem więcej jak pewien, że większość heathen(tu wstawcie stosowną odmianę) wyjdzie bronić swoich rodzin, kobiet, swojego kraju czy zasad. W każdy, nie godzący w nasz honor sposób. Gonienie z maczetą studenta z Ghany, pana Falafela z budy z kebabem czy wycieczki Chinek za to jest świetnym pokazywaniem przywiązania do kraju.
Ba, powiem Ci coś więcej. Sam wolałbym by moja córka jednak znalazła sobie białego partnera. Z tego prostego powodu, że jestem nieprzyzwyczajony do odmiennych kolorów skóry i po prostu byłoby to dla mnie mniej szokujące. I tyle. Jeśli postanowi zakochać się w mieszance Meksykanina z Peruwiańczykiem mającym 3 pokolenia wcześniej jeszcze kogośtam i ta, owa, osoba będzie spełniać zwykłe moje kryteria oceny - czytaj nie będzie naładowanym testosteronem kleksem bez obycia przyklasnę z radością. Jeśli to będzie facet z Ghany : patrz wyżej. Jej życie. Temat ras i odcieni, mieszania ras, zalewu rasowego, czystości rasowej, zachowania kultury to kretynizm. Kultury od zawsze się mieszają. Bodajże jedna z wypraw wikingów trafiła swego czasu do dżungli gdzieś w Ameryce Południowej. Później znaleziono źródła wskazujące, że istniało w tejże dżungli plemię z zarostem i jasniejszymi lub w ogóle jasnymi włosami/ oczami/ karnacją. Wiesz dlaczego? Bo to byli normalni ludzie (w świetle swej epoki), którzy się osiedlili i pojęli za żony czy kochanki, czy jak to nazwać kobiety jakie były w danym regionie. Ba, powiem Ci więcej. Ale tutaj upraszam o pomoc i kaganek oświaty Szerszenia.
Mianowicie odnoszę wrażenie (albo gdzieś o tym czytałem, albo słyszałem, albo wywnioskowałem z rozpędu), że historycznie rzecz biorąc nasz panteon bogów również został wzbogacony o..zmienionych nieco bogów innych plemion.

Przykro mi heavy, ale w moim odczuciu oczywiście, wierzysz nawet nie w utopię. Wierzysz w urojenie stworzone na potrzeby buntu i szukania przeciwnika. To już anarchia ma więcej sensu bo można traktować ją jak filozofię zbliżoną do optymalnego hedonizmu połączonego z chęcią pomagania innym.
[url]kucfilolog.blogspot.com[/url]
Knust

Postprzez heavy » czwartek, 5 lipca 2012, 06:58

Rzymianie („poganie”) przez setki lat pracowali, tworzyli, bronili i podbijali aby dojść do miejsca w którym znajdowali się w 64 roku naszej ery. Dla nich samych był to rok 841, albowiem liczyli czas od pierwszych igrzysk olimpijskich, które odbyły się w starożytnej Grecji w 776 roku p.n.e.
Rzymianie , jak wszystkie ludy europejskie, cechowali się nie tylko najwyższym poziomem cywilizacyjnym, lecz także i tolerancją, wchłaniając do swego kanonu bóstw, bogów i demony z innych Religi. Niech za przykład posłuży przypadek Izydy albo Isztar, najwyższych bogiń starożytnego Egiptu i Mezopotamii, które w I i II wieku naszej ery, osiągnęły status bogiń naczelnych. Co więcej, w momencie kiedy Cesarstwo objęło panowanie nad tymi ziemiami, to żadna świątynia nie została spalona i żaden kapłan nie został zamordowany
Takich przypadków można by mnożyć setki, choćby Mitra, Horus czy sami bogowie greccy na których opierał się kanon Rzymski.

Z kolei Chrześcijanie pochodzili z ziem bliskiego wschodu a co za tym idzie byli Żydami o zupełnie innej mentalności i kulturze.
Nieznośnym był dla nich widok nagiego pięknego ciała Gladiatora czy Hetery. Obrazą dla piękna boskiego, było dla nich piękno muzyki, tańca i poezji. Grzechem dla patriarchalnych Żydów przeciw Bogu Ojcu, była możliwość udziału w życiu sacrum kobiet, które w Grecji, Rzymie czy u Celtów i gotów były kapłankami i miały porównywalne prawa do mężczyzn.

Religia chrześcijańska była tolerowana przez Rzymian jak każda inna, To Chrześcijanie, tak jak i judaiści i później Muzułmanie, wierząc tylko w jednego boga, nie tolerowali żadnych innych Religi.
Na początku byli gotowi za nią umierać, ale wraz ze wzrostem w siłę szybko sami zaczęli mordować na potęgę wszystkie nie wygodne osoby a później zwykłych innowierców.

Nie widzisz tu pewnej analogi do dzisiejszych czasów? Znów (już nie biała) Europa jest kontynentem o najwyższym poziomie życia i cechuje się tolerancją. Znów wpuszczamy do siebie miliony dzikich i do tego utrzymujemy ich z socjalu. Myślisz że, w takim starożytnym żymie nie chcieli w pewnym momencie tego zatrzymać? Było już zapóźno. Wyobraź sobie jak by to wyglądało gdyby próbowano powstrzymać kolorowych we Francji, Wielkiej Brytani albo w Holandi.
heavy

Postprzez heavy » czwartek, 5 lipca 2012, 07:05

[Post usunięty jako łamiący pkt IVa, podpunkt 1 regulaminu forum.] KozioU
heavy

Postprzez Szerszen » czwartek, 5 lipca 2012, 07:27

heavy napisał(a):Religia chrześcijańska była tolerowana przez Rzymian jak każda inna, To Chrześcijanie, tak jak i judaiści i później Muzułmanie, wierząc tylko w jednego boga, nie tolerowali żadnych innych Religi.
Na początku byli gotowi za nią umierać, ale wraz ze wzrostem w siłę szybko sami zaczęli mordować na potęgę wszystkie nie wygodne osoby a później zwykłych innowierców.

Eeee... historia nas uczy, że to raczej cezar wszedł w układ z chrześcijańskimi duchownymi i legitymizując pogromy swojej opozycji załatwił sprawę.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez heavy » czwartek, 5 lipca 2012, 07:33

Ale w którym roku/wieku to było? No właśnie, teraz to i Obama prezydentem w USA został, też mi argument.
heavy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Holmgang