Flejm narodowo-misyjny

czyli potyczki wszelakie

Re: Flejm narodowo-misyjny

Postprzez Szerszen » środa, 4 lipca 2012, 22:31

Tym samym sam udowodniłeś, że czystośc rasy to bzdura.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:35

Wykazałeś się ignorancją, wrzucając Faszystów i Nazistów do jednego wora. Faszyści do 1933 nawet nie mieli pojecia o czymś takim jak Rasa Aryjska czy rasa panów, ich celem było odbudowanie Imperium Rzymskiego i wzmocnienie narodu Włoskiego. Po za tym Faszyści lubowali się w korporacjoniźmie, a Naziści byli Narodowymi Socjalistami, jak śpiewał Kielecki Bard "Narodowy Socjalizm jest zgubą dla narodu".
Ja Nazistów i Faszystów zwalczał bym tak samo jak wszystkich innych socjalistów i kolektywistów. Chociaż nie, nie ma nic gorszego niż komunizm w klasycznej formie albo współczesny euro socjalizm.
heavy

Postprzez Undersøkelsesbrønn » środa, 4 lipca 2012, 22:36

Nie tylko rasy to bzdura, bo ludzie się wielokrotnie mieszali, ale również dlatego, że kilka cech to zbyt mało, by wyróżnić podział na rasy.
Undersøkelsesbrønn

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:41

Szerszeniu, masz mnie za jakiegoś psychola, dla którego czystość rasy to idealna izolacja przez 100 000 lat? Oj pszepraszam, w przypadku Słowian i Nordyków to jedynie 12-15 tyć lat.
Ja nie jestem nie wiadomo kim, kieruję się obiektywizmem i racjonalnym myśleniem, racjonalnym jest fakt, że osoba o ciemniejszych włosach czy oczach, nadal należy do rasy białej, a jednocześnie, multikulturowość doprowadziła zachód do powolnej gangreny.
Indianie też byli "miłosierni i tolerancyjni". Święto dziękczynienia- pierwszą zimę w nowym świecie, koloniści przeżyli tylko dzięki pomocy indian, później musieli żyć w rezerwatach. Obywatelstwo USA uzyskali dopiero po pierwszej wojnie światowej, chyba w 1919 (mogę się mylić co do daty).
heavy

Postprzez Undersøkelsesbrønn » środa, 4 lipca 2012, 22:43

A jak myślisz Heavy, czy czarnoskóry może mieć naturalnie jasne włosy?
Undersøkelsesbrønn

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:43

Undersøkelsesbrønn
To powiedz mi dlaczego psy można rozróżnić na rasy, po samej różnicy w długości sierści?
Albo dlaczego rekiny, pomimo małych różnic, dzieli się już nawet nie na rasy ale osobne gatunki?
heavy

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:45

Czarnoskórzy z natury nie mogą mieć jasnych włosów. Wiem że np aborygeni albo buszmeni mają często "rudawe" włosy, ale one są po prostu spalone słońcem, bo ci którzy nie przebywają na najbardziej nasłonecznionych terenach, albo zostali wywiezieni to cywilizacji, mają po prostu czarne. Oprócz tego, Afrykańczycy nakładają sobie czerwoną glinkę na dredy (w ramach higieny), więc to nie ich naturalny kolor.
heavy

Postprzez Undersøkelsesbrønn » środa, 4 lipca 2012, 22:47

Sama długość sierści nie czyni rasy - masz chichuachua długo i krótkowłose, tak samo owczarka niemieckiego, przykłady mogę mnożyć. Rasy różni znacznie więcej - długość i kształt kufy, budowa kośćca, ilość ruj w roku, tendencje do danych chorób, a nawet różnice w białkach krwi.
Undersøkelsesbrønn

Postprzez Undersøkelsesbrønn » środa, 4 lipca 2012, 22:49

heavy napisał(a):Czarnoskórzy z natury nie mogą mieć jasnych włosów. Wiem że np aborygeni albo buszmeni mają często "rudawe" włosy, ale one są po prostu spalone słońcem, bo ci którzy nie przebywają na najbardziej nasłonecznionych terenach, albo zostali wywiezieni to cywilizacji, mają po prostu czarne. Oprócz tego, Afrykańczycy nakładają sobie czerwoną glinkę na dredy (w ramach higieny), więc to nie ich naturalny kolor.

No i tu Cię zaskoczę:

http://science.wykop.pl/ramka/1126681/s ... -salomona/
Undersøkelsesbrønn

Postprzez heavy » środa, 4 lipca 2012, 22:54

Póki co to jedna z teori, podparta jednymi badaniami, pozostanę sceptyczny co do tego.
heavy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Holmgang