Flejm narodowo-misyjny

czyli potyczki wszelakie

Flejm narodowo-misyjny

Postprzez ThorrUlfR » piątek, 29 czerwca 2012, 19:18

[Przeniesione z wątku Rodziny i ognioska -> Kim jesteśmy (viewtopic.php?f=53&t=132&p=6940#p6940). KozioU]

Przepraszam bardzo, a od którego pokolenia wstecz masz na myśli przodków? I jaki cel ma Twoje misyjne posłannictwo?
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Re: Kim jesteśmy

Postprzez heavy » piątek, 29 czerwca 2012, 19:28

Uczestniczenie we wszystkich wydarzeniach rekonstrukcyjnych odbywających się na pomorzu, wolontariat w skansenach i grodziskach, pomoc w organizowaniu koncertów, pisanie tekstów piosenek dla zaprzyjaźnionych muzyków itp. Czyli wszystko to co już robię.
heavy

Postprzez ThorrUlfR » piątek, 29 czerwca 2012, 19:44

Chodziło mi bardziej o cel uświadamiania społeczeństwa?
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez heavy » sobota, 30 czerwca 2012, 08:27

Powstrzymanie inwazji Islamu i powstania kalifatu Europejskiego. Nie oszukujmy się, Łacińska Europa jest na tyle cywilizowana i rozwinięta że nawet chrześcijaństwo stało się na tyle tolerancyjne iż, możemy spokojnie bawić się w pogan, ale w Islamie już by nas scieli. Obejrzyjcie sobie program "Mój brat islamista" albo pare innych dokumentów żeby wiedzieć oczy mówię. Niestety ale żeby mieć pewność to trzeba poznać tych ludzi. Zarówno Arabów, pasztunów jak i np "europejskich" [mieszkańców Albanii nazywa się po polsku Albańczykami. KozioU]. Ja po wszystkich moich doświadczeniach wiem że Tylko Liberalizm ekonomiczny daje człowiekowi wolność, a muzułmanie chcą nam tę wolność odebrać.
Jest tutaj paradoks, ponieważ tolerancyjna lewica ściąga do europy muslinów, a ci następnie głoszą anty lewicowe hasła oparte na szariacie.
Dlatego moim celem jest rozbudzenie w ludziach europejskiego ducha.
heavy

Postprzez Thordis » sobota, 30 czerwca 2012, 09:54

To ja jestem trzy razy na nie, bo jak czytam takie rzeczy odczuwam dyskomfort gastryczny grożący nagłą reejekcją. Mieszanie religii i polityki - nie! Posługiwanie się religią w celach politycznych - nie! Paranoiczny fanatyzm polityczny - nie! Dziękuję za uwagę.
Thordis

Postprzez was1992 » sobota, 30 czerwca 2012, 10:15

Tez jestem w to trochę zaangażowany więc się wypowiem: Asatru mówi, ze nie wszystko jest białe i nie wszystko jest czarne. Wszystko jest czarno-białe. Tak więc zgodnie z zasadami naszej religii obecność ludzi z innych kontynentów, innych ras w Europie jest normalne, naturalne. I chciałbym ci przypomnieć jak sie skończyła ostatnia próba "wyczyszczenia" Europy.

A tak poza tym, to jestem w 100% za Thordis - zarówno w sprawie ortografii, jak i polityki na portalu poświęconym religii.
was1992

Postprzez heavy » sobota, 30 czerwca 2012, 10:21

Jeżeli prawdziwie w coś się wierzy, to wiara przenika wszystkie etapy życia i każdą czynność jaką wykonujemy, powinniśmy wykonywać ku chwale bogów. Nie można mówić jednego i bawić się w harcerzyków palących ognisko w lesie i śpiewających to Freji, [Kolejny raz proszę, bez polityki. KozioU]
A jeśli chodzi o to czy naturalnym jest koegzystowanie na jednym kontynencie, przedstawicieli różnych ras, to większej głupoty nie słyszałem. Zarówno prawa ewolucji jak i darwinizmu społecznego są sprzeczne z multi-kulti co David Lane już dawno temu potwierdził.
heavy

Postprzez heavy » sobota, 30 czerwca 2012, 10:25

Krótko mówiąc, jeżeli w coś się wierzy to powinno się temu całkowicie podporządkować wszystkie aspekty, ale pamiętajmy że nigdy niczego na 100% nie jesteśmy pewni w sferach duchowych, dlatego najlepszą religią jest obiektywizm (jak kolwiek głupio by to nie zabrzmiało)
"23. Polityczne, ekonomiczne oraz religijne systemy mogą być zniszczone a później przez ludzi odbudowane. Śmierć rasy jest wieczna. "
heavy

Postprzez Thordis » sobota, 30 czerwca 2012, 10:27

heavy napisał(a):Nie można mówić jednego i bawić się w harcerzyków palących ognisko w lesie i śpiewających to Freji, a na drugi dzień byś "średniakiem" głosującym na Po albo Pis

Nadal nie rozumiem co ma huba do tataraku.
Thordis

Postprzez was1992 » sobota, 30 czerwca 2012, 10:32

przyłączam sie do Thordis
was1992

Następna strona

Powrót do Holmgang