Ask vs Aregirs / Thordis

czyli potyczki wszelakie

Ask vs Aregirs / Thordis

Postprzez Ask » niedziela, 4 września 2011, 16:41

@Aregirs - koleś poluzuj gumy z tymi podwójnymi agentami, ja się ciebie nie pytam skąd się wziałeś na forum libertarianinie :evil:
I skończ prywatne wycieczki bo mogę stracic cierpliwośc :argument:
Zamiast tracic czas na głupie rozkminy napisz coś sensownego w tym temacie zamiast pucowac innym piwem :lol:
Moderatorzy prosze za szybko tego postu nie banowac, najwyżej wrzccie go do Holmgangu ;) .
Ask

Re: Jak się ustrzec przed Duchem Świętym?

Postprzez Ulf » niedziela, 4 września 2011, 17:01

eee tam :P
Po co Holmgang ... i to forumowy do tego.
Przyjezdzajcie lepiej wszyscy do kupy na tegoroczny Vetrablot. U nas okazja do bitki i wypitki zawsze sie znajdzie :P
( do dyskusji rowniez :lol: )
Ulf

Postprzez Sigrarr » niedziela, 4 września 2011, 18:08

Ask: po pierwsze, stwierdzenie, że jesteś księdzem, to logiczna konsekwencja tego, co napisałeś (ok, ścisły wniosek jest taki, że jesteś lub byłeś), a po drugie - to wszystko był żart (co dobitnie podkreśliły liczne emotki).
Ale w porządku, więcej nie będę czynił tego typu komentarzy do Twoich postów, skoro Ci to przeszkadza ;)

Skąd się wziąłem? Pisze jak byk - "Piotrków Tryb./Warszawa" :D
Sigrarr

Postprzez Thordis » niedziela, 4 września 2011, 18:59

OffTopic!
Wiecie co... jak Was czytam niektórych, to dochodzę do wniosku, że chyba macie za mało problemów ;P Ludzie, no litości. Wyluzujcie. Kilka głębokich wdechów i chill out! Toć logiczne, że jak się nie myśli co się pisze, to trzeba być na złośliwe żarty przygotowanym, co nie? ;P I co wtedy? Wtedy można się pośmiać z własnego gapiostwa, ot co. Trochę dystansu do siebie ;)
Thordis

Postprzez Szerszen » niedziela, 4 września 2011, 20:06

:piwo: Thordis kolejne piwo zarobiła... ot co.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez KozioU » niedziela, 4 września 2011, 20:39

Wpuśćmy jakiegoś trolla, tak jak na FF. Nic tak nie łączy jak wspólny wróg :argument:
No a Thordis ma rację, trochę luzu na zwieraczach. Bo od spinania pośladów zakwasy się robią i siedzieć niewygodnie.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Ulf » niedziela, 4 września 2011, 20:43

Mozemy zaprosic z powrotem na forum nasza ulubiona ezochrzescijanke ...
:twisted:

Albo jakiegos wspolczesnego krzyzowca...
W sumie na jedno by wyszlo :mrgreen:
Ulf

Postprzez Ask » niedziela, 4 września 2011, 20:48

@Aregirs - ja mam poczucie humoru, ale jeżeli z całej wypowiedzi, wyławiasz jedno zdanie i opatrujesz złośliwym komentarzem (ja mam na pieńku z księżmi, z jedym osobiście ;) ) to mnie to pieni. Zresztą jak się śledzi twoje posty to albo to jest polityka, albo fobie (vide geje i muzułmanie). Skup się kolego na Asatru to ci na zdrowie wyjdzie. A komentuj i dyskutuj konstruktywnie to nie będzie spin.

@Thordis - nie pisz niektórych tylko o kogo konkretnie ci chodzi - tak będzie uczciwej. Ja wiem co napisałem, chciałem koleżance pomóc, nie dawałem jej kursów sikania po śniegu ;) tylko próbowałem odpowiedziec, bo jest to wyraz szacunku w stosunku do innej osoby. Twoje posty też czasem sprawiają wrażenie nieprzemyślanych, ale każdy się wygłupia na własny rachunek ;) . Proszę jednocześnie o wytłumaczeni mi gdzie się zagapiłem i nie pomyslałem, bedę wdzięczny :roll: .
I tyle. Nikt zresztą nie powiedział że mam wszystkich na forum kochac to nie New Age :D. A natura wojownika ma czasem to do siebie że lubi się wściec :mrgreen: .
Dobranoc!
Ask

Postprzez Thordis » poniedziałek, 5 września 2011, 08:26

Łooo matulu! I mnie się po łbie dostało :D

Ołkej... no skoro tak prosisz o przejechanie się po Tobie prywatnie...

1. Napisałam "niektórych", bo chyba doskonale wiadomo kogo miałam aktualnie na myśli. Jeżeli to jest nie dosyć jasne, to jasne że powiem, jak to ująłeś uczciwie, żeby nie było, że mam cykora, bo mi pojechałeś ;P A więc wszem i wobec oświadczam, iż pod jakże tajemniczym i enigmatycznym "niektórzy" kryli się: Ask i Aregirs oraz wszyscy, których czytając przy innej okazji, odnosiłam podobne wrażenie, a niestety nie pamiętam już kim byli, gdyż nie przywiązuję do takich sytuacji szczególnej wagi. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że tym razem było wystarczająco uczciwie = łopatologicznie.

2. Kursy sikania na śniegu to akurat nie ja ;) Widocznie nie tylko mnie się zdarza błaznować :D

3. Skoro się tak bardzo naraziłam, że aż prywatne wycieczki przeniosły się w moim kierunku: Owszem, wysmażyłam swego czasu kilka nieprzemyślanych (moim skromnym zdaniem wręcz idiotycznych) postów po pijaku, tyle, że się do tego uczciwie przyznałam i nie mam zamiaru twierdzić, że tak nie było ;) Owszem, zdarza mi się błaznować i wydurniać. Bo lubię mieć dobry humor, wolę się cieszyć niż spinać o byle co. Jak komuś moje poczucie humoru nie leży to trudno - niech nie czyta. Proste. Gdyby moje błaznowanie było zbyt nachalne i wybitnie debilne to jestem pewna, że moderacja już by ze mną zrobiła porządek ;)
Tylko widzisz, między nami istnieje, jak widać na załączonym obrazku, drobna różnica. Ja mam do siebie dystans i żeby mnie obrazić potrzeba jednak trochę więcej niż głupi żart, ironiczna wypowiedź na forum albo wytknięcie mi moich własnych błędów ;) A wojowniczość wolę zostawić sobie na okazje, w których będzie mi bardziej potrzebna, zamiast trwonić na pierdoły ;)

4. Łopatologii ciąg dalszy: Napisałeś, jakie sakramenty nie zostały Ci udzielone. Zgadza się? Nie wymieniłeś pośród nich kapłaństwa, tak? A takowy istnieje, tak? Wniosek: To było właśnie Twoje gapiostwo. Wniosek z wniosku: Aregirs zażartował sobie z tego, prawdopodobnie wcale nie podejrzewając, że możesz nie załapać i się obrazić. Teraz rozumiesz? Tłumaczenie satysfakcjonujące?

5. A kto Ci każe kochać? Ale, skoro już było o błazenadzie, dla mnie na przykład nadwrażliwość na własnym punkcie jest błaźnieniem się. I drążenie tematu, który wynika z niezrozumienia przez Ciebie żartu kolegi, a rozrasta się jakby co najmniej ktoś Twojej matce nierząd zarzucił.
Thordis

Re: Ask vs Aregirs / Thordis

Postprzez Sigrarr » poniedziałek, 5 września 2011, 13:12

Ech... Skoro wydzielono temat to jeszcze go troszkę przeciągnę.
Sprawy dotyczącej mojego żartu definitywnie nie chce mi się już komentować, odniosę się do innych.

Ask napisał(a):Zresztą jak się śledzi twoje posty to albo to jest polityka, albo fobie (vide geje i muzułmanie).

:idea: W momencie, gdy piszę ten post, mam napisanych 100 postów, więc łatwo policzyć, że wszystkie moje posty w tematach o islamie i homoseksualizmie (w czym zawierają się wszystkie, o których powiedziałeś, że to "polityka albo fobie") stanowią ilościowo 12% całości.

A w tematach ściśle-über-asatryjskich nie namnożyłem mnóstwa merytorycznych postów głównie dlatego, że wolałem owe tematy czytać.

Ask napisał(a):ja się ciebie nie pytam skąd się wziałeś na forum libertarianinie :evil:

Skoro już mnie zakodowałeś pod etykietką "libertarianin", to napomknę, że jestem nim jedynie w bardzo ogólnym sensie, raczej na zasadzie ukierunkowania poglądów politycznych (i tylko takich) niż reprezentowania konkretnej doktryny.
A, i jeśli uważasz, że to się jakoś kłóci z Asatru, to chętnie posłucham uzasadnienia takiej tezy.
Sigrarr

Następna strona

Powrót do Holmgang