Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3395 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Ezopotyczki...

Ezopotyczki...

czyli potyczki wszelakie

Re: Ezopotyczki...

Postprzez Olaf » wtorek, 20 września 2011, 13:18

Albo politykiem.

Albo połączeniem tych dwóch, i wyjdzie kolejny Rydzyk. :D
Olaf

Postprzez Szerszen » wtorek, 20 września 2011, 16:30

Dziadek mi wróżył w kołysce, że będę biskupem...
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez KozioU » wtorek, 20 września 2011, 19:01

Skoro Ulf jest świętym i ikoną wicca, to Ty możesz zostać pierwszym heatheńskim biskupem!
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Wyrwidup » środa, 19 czerwca 2013, 18:15

No to i jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze – otóż miałem przyjemność być tłumaczem na warsztatach szamanizmu hawajskiego, gdzie około trzydziestu pań w wieku średnim tańczyło w kółeczku do „Highwayman” Loreeny Mckennitt, twierdząc, że to „wspaniała i wypełniona energią miłości piosenka jest” (tak na marginesie całkiem fajny kawałek, polecam, ale żeby pojąć dowcip trzeba się wsłuchać w tekst).

Następnie całe zgromadzenie trzymało się za rączki i śpiewało hinduskie mantry, aby przyzwać judeochrześcijańskiego anioła uzdrawiania (przypominam, był to kurs szamanizmu hawajskiego). Instruktorka przekazywała wielkie prawdy – mówiła między innymi, że jest rodzoną siostrą Jezusa Chrystusa i wieszczyła. Wszystkiego z tych przepowiedni nie zapamiętałem, ale dwie wyryły mi się na zawsze w pamięci – jedna była o tym, że do 2014 roku nie będziemy już lali benzyny do baku tylko napełniali energią miłości prosto z naszego serca, a druga, że do 2015 roku nie będziemy już uprawiać seksu jako rasa ludzka – zamiast tego będziemy się rozmnażać energetycznie (pamiętam to dobrze, bo od razu pomyślałem sobie, że muszę się wobec tego cholera bardzo pośpieszyć).

Ale i tak wydarzenie, które pamiętam z tych warsztatów najlepiej, miało miejsce, kiedy przerabiano odblokowywanie potencjału i pokonywanie własnych barier. Otóż pewna blondyneczka, rozejrzawszy się w około (miało to miejsce podczas medytacji, kiedy wszyscy siedzieli w pozycji „nieomalże lotosu”) wstała i nuże ściągać ubranie. Poleciały na bok; szaliczek, sukienka, staniczek i majteczki. Zasiadła następnie w „nieomalże lotosie” i z dumą z powodu pokonania barier swych i ograniczeń wyraźnie wypisaną na twarzy, dalej medytuje. Powiem Wam bracia i siostry, że podobno niegrzecznie jest się gapić, ale normalnie oczu nie mogłem oderwać. Pierwszy raz widziałem coś takiego w życiu. Nawet słów nie znajduje, żeby opisać to, co wtedy widziałem. Otóż owa blondyneczka rezolutna, była absolutnym zjawiskiem: jakieś 130 – 140 kg żywej wagi i brak czterech przednich zębów…

W sumie, to jak się nad tym głębiej zastanawiam, historia ta jest opowieścią z gatunku, które powinno się omawiać wyłącznie będąc pod opieką psychologa i pokazując wszystko na kukiełkach…

Także jeśli ktoś kiedyś zarzuci mi na forum, że mam zrytą psyche, to odeślę go do tej jakże pouczającej historii…

Acha – byłbym zapomniał – kurs był w kilkunastu częściach, po trzy stówki od łebka, więc ci, którzy ukończyli go z dyplomem i nie odpadli po drodze zapłacili za ów dyplom jakieś 3500 zł.
A ja całe pieniądze zarobione na tłumaczeniach, a pewnie i drugi raz tyle wydałem na alkohol, żeby nieco podleczyć skołatane nerwy…
Bycie wikingiem jest stanem umysłu...
Wyrwidup

Postprzez KozioU » środa, 19 czerwca 2013, 18:23

Wyrwidup napisał(a):Acha – byłbym zapomniał – kurs był w kilkunastu częściach, po trzy stówki od łebka, więc ci, którzy ukończyli go z dyplomem i nie odpadli po drodze zapłacili za ów dyplom jakieś 3500 zł.

Od dawna już namawiam Szerszenia, żebyśmy zmienili branżę na ezo. On napisał książkę, ja potrafię nieźle ściemniać na żywo, więc nie może się nie udać. A skoro jeszcze staniki latają, to już na prawdę nie ma się co zastanawiać. ]:D
KozioU

Postprzez Szerszen » środa, 19 czerwca 2013, 23:28

KozioU... jeszcze raz przeczytaj dokładnie... czyje staniki latają. 130-140 to była waga a nie wzrost.
Ale kursy spadochronowe może możnaby robić ;-)
Szerszen

Postprzez KozioU » czwartek, 20 czerwca 2013, 00:28

Runiczne spadochrony!
KozioU

Postprzez Szerszen » czwartek, 20 czerwca 2013, 06:09

I hasło reklamowe:

"Z nami dołączysz do przodków"...
Szerszen

Postprzez skaven » czwartek, 20 czerwca 2013, 07:01

Panowie poprawiliście mi nastrój na cały dzień @]:D
Macie u mnie po dobrym :piwo:
skaven

Postprzez myszaq » czwartek, 20 czerwca 2013, 10:01

Wyrwidup, odpowiadasz za to, że teraz ja jestem uznana za niezrównoważoną, za rechotanie do monitora ;)
Poza tym, po tym co napisałeś - nie ma chyba tyle alkoholu w tym kraju, żeby zatrzeć taką traumę... :P

Koziou, widziałam od zawsze że jesteś masochistą, ale nie wiedziałam że aż tak... :D
myszaq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Holmgang