Efantastyka - oferta dla wszystkich zainteresowanych

czyli znalezione po drodze

Efantastyka - oferta dla wszystkich zainteresowanych

Postprzez Thordis » piątek, 4 listopada 2011, 09:22

Warsztaty Vikinga w Katowicach nasunęły mi pewien pomysł ;) A w zasadzie nasunęła mi jego prośba o pomoc.

Jak większość z Was pewnie wie, od ponad trzech lat prowadzę portal internetowy Efantastyka.pl, od jakiegoś czasu niektórzy z Was bardzo mi pomagają i współpracują ze mną odwalając kawał dobrej roboty. Generalnie portal jest poświęcony fantastyce, ale od samego początku posiadamy także dział mitologiczno-historyczny, promowaliśmy też już imprezy i inicjatywy pogańskie oraz związane z rekonstrukcją historyczną, jesteśmy bardzo otwarci na taką tematykę i chętnie się nią zajmujemy.

Ta prośba Vikinga nasunęła mi myśl, jak być może mogłabym pomóc tym, którzy potrzebują np. reklamy i promocji dla różnego rodzaju imprez (asatryjskich, ogólnopogańskich, rekonstrukcyjnych itd), różnego rodzaju ciekawych inicjatyw, projektów albo np. własnych stron (prywatnych, firmowych) powiązanych z tematyką pogańską albo historyczną.

Jeżeli ktoś z Was takiej formy pomocy potrzebuje to walcie do mnie jak w dym, a na pewno sporo da się załatwić :) Wiem jak promować imprezę/projekt/inicjatywę w internecie i mam ku temu możliwości - strona jest dość popularna, ma sporo użytkowników. Mogę oferować patronat medialny, zamieszczać informacje o Waszych imprezach/inicjatywach/projektach, relacje z imprez, przeprowadzić wywiady z twórcami/organizatorami, zamieszczać nadesłane lub redagować artykuły na ich temat, zamieszczać widoczna reklamę na stronie.

Jeśli chodzi o promocję innych stron internetowych, mogę zaoferować notkę o stronie, banner w dziale współpraca i wymianę informacji w obie strony.

Jeżeli ktoś ma ochotę publikować własną twórczość - literacką, publicystyczną, artykuły tematyczne, tłumaczenia artykułów/prac, graficzną, fotograficzną czy jakąkolwiek inną ciekawą i szuka ku temu możliwości, dzięki której teksty/zdjęcia itp. będą pokazane publice szerszej niż na blogu, to także może się do mnie odezwać, pokazać co fajnego ma do zaoferowania, a jeśli tylko poziom dzieła będzie wysoki i solidny nie mam nic przeciwko dogadaniu się :)

Jestem też otwarta na ewentualne inne formy współpracy. Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje, a ja mogę pomóc, to podbijajcie :)
Thordis

Re: Efantastyka - oferta dla wszystkich zainteresowanych

Postprzez Ulf » piątek, 4 listopada 2011, 09:41

@]:D
Ulf

Postprzez Vrede » piątek, 4 listopada 2011, 11:24

Bardzo mi się to podoba! :-) @]:D
Vrede

Postprzez Krucza » piątek, 4 listopada 2011, 13:19

A czego chcesz w zamian? ;-)

Ogólnie promocja Kramu czy, za jakiś czas, imprezy w Cedyni, by się nam przydała...
ale jak wiadomo, nie ma nic za darmo :D
"Wystarczy być mężnym i wyruszyć w drogę."

"Ydalir są doliny
gdzie sobie Ullr
pobudował sale"
http://www.ydalir-laget.pl
Krucza

Postprzez Thordis » piątek, 4 listopada 2011, 13:40

Czy ja wyglądam jakbym chciała robić z Wami interesy? Jeżeli ktoś rzeczywiście potrzebuje, a ja mam możliwość, to sądziłam, że oczywisty jest fakt, że dla swoich robię w ramach przysługi. Jeżeli ktoś chciałby się odwdzięczyć, bo czuje taką potrzebę, możemy się dogadać na zasadzie umieszczenia logo Efantastyki na stronie imprezy/projektu/organizatora itd. Jeżeli patronat medialny to wtedy owszem, wtedy konieczne jest podanie Efantastyki jako patrona i zamieszczenie logo w widocznym miejscu. Ale w razie wyraźnej potrzeby (np. gdy ktoś ma świetny, ciekawy i dobrze zorganizowany projekt, ale problem z jego wypromowaniem) nie widzę problemu w zamieszczeniu materiałów w ramach przysługi. Nie po to przecież wychodzę z propozycją, żeby nastukać sobie profitów, no litości. Ja mam akurat takie możliwości i nie jest to dla mnie wielki problem, więc czemu z nich nie skorzystać. Innym razem może ja będę potrzebowała innego rodzaju przysługi i wiem, że jeśli ktoś będzie w stanie mi jej udzielić, to mogę na to liczyć. I tyle.
Thordis

Postprzez Ulf » piątek, 4 listopada 2011, 14:42

]8] Cos chyba za malo pilismy wspolnie ostatnim razem, Thordis. Trzeba to KONIECZNIE nadrobic przy najblizszej okazji
@]:D :piwo: @]:D :piwo:
Ulf

Postprzez SvartSol » piątek, 4 listopada 2011, 16:09

]8] Bardzo, bardzo milo dostrzec nie tylko fantastyczny pomysl i zaangazowanie ale i tak zacne podejscie...co tu duzo gadac @]:D @]:D @]:D ]8]
SvartSol

Postprzez Krucza » piątek, 4 listopada 2011, 21:53

Aśe zaperzyłaś Thordis... ;) to było z żartem, po to te emotki...
Ja osobiście uważam, że jak ktoś nie jest moim osobistym znajomym/przyjacielem,
to lepszy jest układ przysługa za przysługę, "towar za towar" jak na kramie na reko-imprezie,
stąd pytanie, co Tobie by się przydało za reklamę na portalu związanym z fantastyką kramu,
który z fantastyką wspólnego nic nie ma - i o ile nie poszerzymy asortymentu to pewnie mieć nie będzie ;)
"Wystarczy być mężnym i wyruszyć w drogę."

"Ydalir są doliny
gdzie sobie Ullr
pobudował sale"
http://www.ydalir-laget.pl
Krucza

Postprzez Thordis » piątek, 4 listopada 2011, 22:17

Krucza napisał(a):Aśe zaperzyłaś Thordis... ;) to było z żartem, po to te emotki...

Nie zaperzyłam ino mam konkretny i przejrzysty sposób wysławiania się ]:P

A co do układu "przysługa za przysługę" to wyżej napisałam - dla swoich przysługa, jak ktoś ma potrzebę odwdzięczenia się, to się dogadamy.
Dlatego zapraszam wszystkich potencjalnie zainteresowanych na pw, nie tutaj - będzie łatwiej się porozumieć, mam wrażenie ];)
Thordis

Postprzez Viking » wtorek, 29 listopada 2011, 22:22

@]:D
"Życie człowieka to zadanie,
Spełnia się poprzez trud i znój
Dzieło to twoje powołanie,
Dzielnym niech będzie żywot twój! "
Viking

Następna strona

Powrót do Ze świata i nie tylko