Spotkanie pantheion

Spotkanie pantheion

Postprzez Viking » poniedziałek, 26 września 2011, 21:14

"18 września w Poznaniu odbyło się pierwsze ogólnopolskie spotkanie połączonej redakcji serwisów pantheion.pl i kritikos.pl.

Mimo rozrzucenia nas po całym kraju oraz ograniczenia spotkania do ścisłego grona redakcji, udało nam się obsadzić wszystkie miejsca przy kawiarnianym stoliku i przeprowadzić owocne dyskusje.

Rozważaliśmy szereg kwestii: od czysto technicznych, aż po perspektywy ruchu pogańskiego w Polsce i miejsca w nim naszego środowiska.

Okazało się, że występuje w nim nadreprezentacja hellenistów, co stawia kwestię szerszego otwarcia się na inne środowiska politeistyczno-rekonstrukcjonistyczne. Niniejszym więc ponawiamy apel zawarty na naszych stronach:

wszystkie osoby, których "pióro świerzbi", które akceptują naszą misję i chciałyby ją wesprzeć zapraszamy na nasze forum http://portyk.pantheion.pl, by zgłaszać się z propozycjami zapraszamy do zakładania blogów w naszej blogosferze http://blogosfera.pantheion.pl bądź po prostu nadsyłanie tekstów"

W związku z tym gdyby ktoś chciał opublikować jakiś tekst nawet nie planując dłuższej współpracy z nami (tak jak zrobił to np.Ulf) niech śmiało wysyła ;)
"Życie człowieka to zadanie,
Spełnia się poprzez trud i znój
Dzieło to twoje powołanie,
Dzielnym niech będzie żywot twój! "
Viking
 
Posty: 151
Dołączył(a): środa, 20 kwietnia 2011, 22:28

Powrót do Neopogańskie ścieżki i bezdroża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron