Tolerancja

Re: Tolerancja

Postprzez ThorrUlfR » poniedziałek, 28 maja 2012, 12:11

Stanowisko - trzymać ich poza nawiasem społeczności, a co tam będą robić mnie już nie interesuje.
Poznał tedy, iż zły nie jest! Bo by złym być duszę trzeba mieć i z ciemności na światło z pogardą spoglądać!
ThorrUlfR

Postprzez Odinson » poniedziałek, 28 maja 2012, 12:17

@]:D Dla Szerszenia. Pogląd ten sam.
Odinson

Postprzez Thordis » poniedziałek, 28 maja 2012, 13:16

Nie mam ambicji zaglądania nikomu do sypialni, tak jak nie mam ochoty, by ktokolwiek zaglądał do mojej. Jeżeli dana osoba umie milczeć o swoich preferencjach, to mi nic do tego. Tak, milczeć i zachować dyskrecję własnej alkowy. Ja przecież też nie trąbię na prawo i lewo o tym, czy lubię anal, robić laskę czy jak mnie facet maca po stópkach. I nie mam ochoty słuchać takich wyznań od nikogo, z kim nie zamierzam odbyć stosunku. Logiczne, prawda?
Thordis

Postprzez was1992 » poniedziałek, 28 maja 2012, 18:10

Wielkie dzięki :) czytałem na ten temat różne opinie i chciałem sprawdzić, która jest poprawna :)
was1992

Postprzez Vrede » poniedziałek, 28 maja 2012, 18:15

was1992 napisał(a):A propos tolerancji to jakie jest wasze stanowisko wobec osób odmiennej orientacji seksualnej??

Moje jest takie samo jak wobec wszystkich innych ludzi. Nie lubię egzaltowanych, rozmemłanych ciot - a do tej grupy zaliczam tak samo homo, bi jak i heteroseksulanych zniewieściałych panów. Nie lubię brzydkopachnących, rozwrzeszczanych feministek o ciasnych poglądach - a do tej grupy zaliczam tak samo homo, bi jak i heteroseksulane panie. Cenię sobie towarzystwo ludzi solidnych, interesujących, aktywnych, inteligentnych itd - w tym przypadku nie ma znaczenia orientacja seksualna. Nie obchodzi mnie to.
Jeżeli zaliczasz się do tych "normalnych" gejów, którzy nie chcą swoim zachowaniem, ubiorem i komentarzami obwieszczać całemu światu jakie są ich preferencje (bez względu na to, czy świat jest tym zainteresowany, czy nie) to zajebiście. Jeśli jednak będziesz omdlewał "z wrażenia" podczas rytuałów, nie pomożesz przy ognisku, żeby sobie nie pobrudzić rączek a bułkę będzie jeść przez bibułkę - to przypuszczam, że długo nie zagrzejesz miejsca w tym gronie. Ergo - geje są ok, a cioty nie :>
Vrede

Postprzez was1992 » poniedziałek, 28 maja 2012, 18:26

@Vrede to powinniśmy się dogadać
was1992

Postprzez KozioU » poniedziałek, 28 maja 2012, 19:02

Vrede napisał(a): Ergo - geje są ok, a cioty nie :>

Bo żeby być ciotą, nie trzeba być gejem. @]:D

@was1992: jak widzisz w tej kwestii panuje u nas też dość duża różnorodność, jak w każdej grupie, w której ludzie myślą i wyciągają sami wnioski, a nie słuchają guru czy świętej księgi. Wspólne mamy w zasadzie tyle, że staramy się szanować innych, dopóki oni szanują nas. I nie dotyczy to tylko kwestii orientacji, ale każdej dziedziny życia.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Wazniaki » poniedziałek, 28 maja 2012, 20:15

Moje zdanie, choć młoda jestem cholernie, na ten temat od dawna jest takie same - póki się nie chwalą tym, jaką mają orientację to mnie nie denerwują i mogą sobie żyć, jak dla mnie. ; ) Ludzie jak wszyscy inni, tylko mają inny pogląd na stronę seksualną. Nie odczuwam potrzebę, żeby tępić i gnębić homoseksualistów (takich rzecz jasna, z którymi da się normalnie koegzystować).
    Obrazek
Wazniaki

Postprzez Krucza » poniedziałek, 28 maja 2012, 22:52

A jak się "chwalą" to niech zdychają? ;-)
Pytanie tylko, co tu będzie chwaleniem - stwierdzenie w towarzystwie że się jest homo,
nie stwierdzenie ale np. trzymanie partnera/partnera za rękę publicznie, czy obściskiwanie się?
"Wystarczy być mężnym i wyruszyć w drogę."

"Ydalir są doliny
gdzie sobie Ullr
pobudował sale"
http://www.ydalir-laget.pl
Krucza

Postprzez Szerszen » wtorek, 29 maja 2012, 00:10

Póki partner/ka nie ma nic przeciw - to ich sprawa.
Z naturą się nie dyskutuje - o normach społecznych można, więc zabronić im nie możesz ale opinię wypowiedzieć i owszem.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Neopogańskie ścieżki i bezdroża