Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3427 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Kim jesteśmy
Strona 1 z 11

Kim jesteśmy

PostNapisane: czwartek, 5 maja 2011, 21:11
przez Szerszen
No właśnie - zainspirował mnie do rozpoczecia tego tematu wątek o "spotach promocyjnych". Może wypisać poniżej kto jest kim / czym się zajmuje.
Po pierwsze lepiej się poznamy.
Po drugie będziemy wiedizeli lepiej jakim potencjalnym zapleczem dysponujemy (nie, nie finansowym - specjalistycznym), bo każdy zawód daje jednak pewne know how.
Po trzecie da osobom postronnym to przegląd... ilu wśród nas jest "fantastów opowiadających sobie bajki i wierzących w jakieś stare bujdy"...

Dając dobry przykład:
Informatyk, ponad 12 lat własnej działalnosci gospodarczej (pomijając wczesniejszą praktykę) ze zmiennym szcześciem (w szczycie firma zatrudniała 10 osób na um. o pracę)

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 06:36
przez Szept
Dobry temat Szerszeniu.

Wykształcenie średnie humanistyczne, studia prawnicze przerwane pod koniec studiowania z uwagi na sytuacje rodzinną (do długa historia). Wiele doświadczeń zawodowych. Od roku nauczyciel reiki. A od 9 lat mama :D i to najlepsza rzecz jaka mi sie trafiła :D

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 11:42
przez Ask
Wykształcenie:zawód wyuczony drukarz, magister historii, obecnie doktorant.
Zajęcie - były muzealnik, obecnie nie pracuję w zawodzie
Dobre asatryjskie CV? ;) :mrgreen:

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 14:05
przez Aeger
Dobre CV.
Nienajgłupszy licealista na profilu dziennikarskim, fan historii, ulubieniec nauczycielki tegoż przedmiotu, felietonista, rysownik, składacz szkolnej gazety (czyli mogę złożyć gazetę w pdf o pogaństwie). Moje CV też niezłe.

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 14:42
przez Ask
@Aeger - miło poznac. Przeskocz do działu Hailsa! aby wszyscy mogli Ciebie przywitac ;) :)

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 15:25
przez KozioU
Kiedyś długo na swoim jako wydawca książek, od dwóch lat na etacie w organizacjach pozarządowych, obecnie jako dyrektor ds. promocji.

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 15:27
przez xxx
Zawód wyuczony - religioznawca, zawód wykonywany - redaktor. 16 lat doświadczenia w farmaceutycznej prasie naukowej, obecnie tymczasem bezrobotna, co się zapewne niebawem zmieni, choć kolejna praca może będzie w nowym zawodzie - trza być elastycznym ;)

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 17:41
przez kairve
Zwolennik przewartościowań. ;)

Wykształcenie średnie. Życie i zakręty na nim powodowały że rzucał kolejno: filologię polską (po ok. trzech latach), biblioteki i informację naukową (nawet nie warto wspominać), filozofię (po dwóch latach). W międzyczasie - od ok. lat dziewięciu "dziennikarz" (cudzysłów celowy), "redaktor" (też) i "publicysta" (jak najbardziej) w branży gier komputerowych. Zwykle żartuje że mówiąc nadęcie jest dziennikarzem komputerowym, a po ludzku - gra w gierki - co lubi, pisze - co lubi jeszcze bardziej, a w dodatku mu za to płacą. Oprócz tego korekta, redakcja, bardzo rzadko edycja tekstu pisanego. Po dwóch latach w jaskini Thursów, czyli warszawskiej pseudo-korpo złapał mjolnir, rypnął w kilka głów i teraz stara się wiązać koniec z końcem (jak wiadomo, honorem nie napełnisz żołądka), jednocześnie przygotowując się do pierwszych studiów w swojej karierze, po których jest cień szansy na konkretny zawód a nie szpanowanie czterosylabowymi słowami w towarzystwie. ;) W drugim międzyczasie zdarza mu się pokątnie pracować po zakładach poligraficznych (Ask, podajmy sobie ręce uwalane CMYKiem :P), głównie jako fizol, ale przy okazji myśliciel pt. "czy da się samemu za pomocą gilotyny popełnić samobójstwo" albo "czemu ta falcerka tak dzisiaj napierdala, mam migrenę". Wielbiciel niezwykłej poligraficznej mądrości pt. "Belownica - przyszłość, która mnie czeka".

Na studiach nazywany Żydomasonem ze względu na tendencje do traktowania ludzi z pozycji Oświeconego. Nie stara się z tym walczyć, bo im ostrzejsze polemiki, tym ciekawiej, zresztą gdy studiował filo.pol., była na niej masa kretynów i tylko specjalność kałamarza, co jak widać - gdzieś z tyłu głowy zostało ;)

I jak widać - potworny gaduła. Nawet na trzeźwo. ;)

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 17:53
przez Ask
Offtop - @Kairve -cmyk jak cmyk, ale pamiętam jak we łbie mi się kręciło od toluenu do przemywania cylindrów :D . Jak zaczynałem praktyki na offsecie to drukarz z wąsem zamykał przed nami w szafce spirytus do konserwacji bo podobno "mogliśmy mu go wypic jak nasi poprzednicy" :D :ugeek:. Ech... czar lat minionych :mrgreen:

Re: Kim jesteśmy

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 18:01
przez kairve
OffTopic!
Wiesz, ja jako fizol to mogę z drukarzem iść na fajkę, albo się na Heidelberga popatrzeć co najwyżej a nie cylindry czyścić. ;) Moją tragedią grecką jest to, że ja generalnie jestem uczulony na farbę drukarską (albo jakiś składnik), bo jak rozkładaliśmy legi z takiego ...jowego gazetowego offsetu o niskiej gramaturze, całe łapy miałem w bąblach (bo świeży, to i mokry); teraz najczęściej jednak człowiek sobie siedzi na totalnym czilałcie przy Mullerze i ulotki kredowe zbiera. :D Ale ja mimo wszystko lubię w takich zakładach robić, bo w przeciwieństwie do korporacji anegdotki bywają zabawne, a nie tylko ponure. :D