Kim jesteśmy

Re: Kim jesteśmy

Postprzez KozioU » poniedziałek, 4 marca 2013, 00:15

Cześć.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Brida » wtorek, 19 marca 2013, 18:58

Cześć :) To i ja powiem coś o sobie. Z wykształcenia architekt, jednak miłość do jedzenia i gotowania zwyciężyła i tym się zajmuję zawodowo. Interesują mnie dzieje Wikingów (o czym pisałam w wątku powitalnym:) ), muzyka definiowana jako "ciężka" ;) i...gra w Diablo (żeby było śmiesznie, nie gram w nic innego :) )
Brida

Postprzez Ruda » czwartek, 28 marca 2013, 07:59

Moje CV jest niepełne, z racji przerwanych na III roku studiów pedagogicznych (dokładniej: oligofrenopedagogika), ale kiedyś je skończę. Jestem wolontariuszem w szkole dla dzieci i młodzieży z autyzmem.
Poza tym dokształcam się w kierunku języka japońskiego ]:D I planuję zdawać na japonistykę w nowym roku akademickim. Poza tym bawię się w grafikę i w fotografię :)
Ruda

Postprzez Thordarson » czwartek, 28 marca 2013, 13:21

Ruda napisał(a):oligofrenopedagogika

Zawsze myślałem, że to jakaś choroba ]:D
Thordarson

Postprzez Ruda » czwartek, 28 marca 2013, 16:14

W sumie, patrząc na materiał studiów i funkcjonowanie mojego instytutu, to stwierdzam, że ten kierunek jest chory ;)
Ruda

Postprzez scramasax » sobota, 13 kwietnia 2013, 19:15

Ruda napisał(a):W sumie, patrząc na materiał studiów i funkcjonowanie mojego instytutu, to stwierdzam, że ten kierunek jest chory ;)

A co powiedziałbyś o filozofii ;)
scramasax

Postprzez Jorunn » sobota, 15 czerwca 2013, 17:12

To ja odowię temat ]:)
Z wykształcenia jestem geologiem i geografem. Czym zajmuję się zawodowo - także szeroko pojętą ochrona środowiska. A planuje podyplomówkę z metod instrumentalnych badania skał i minerałów.
Potrafię tkać (mam nawet odpowiednie zaświadczenie), szyć-ręcznie,maszynowo jak kto sobie życzy (mam na koncie robienie tego zarobkowo-ciężkie ale satysfakcjonujące zajecie). Nadal mam na dzieje, że wròcę do odtwórstwa - tym razem planuję wikingów ]:D.
Jorunn

Postprzez Knust » sobota, 15 czerwca 2013, 21:04

Ruda napisał(a):Moje CV jest niepełne, z racji przerwanych na III roku studiów pedagogicznych (dokładniej: oligofrenopedagogika), ale kiedyś je skończę. Jestem wolontariuszem w szkole dla dzieci i młodzieży z autyzmem.
Poza tym dokształcam się w kierunku języka japońskiego ]:D I planuję zdawać na japonistykę w nowym roku akademickim. Poza tym bawię się w grafikę i w fotografię :)

oligofrenopedagogika to musi być niezły koszmar. Prawie jak teflopedagogika.
Sama pedagogika jest koszmarem, po jednym semestrze już mam dość.
(zresztą, nie chwalmy się za głośno, bo zgadnij kogo oddelegują na zlotach do pilnowania młodych asatryjczyków, jak sami będą chlać ]:D )
[url]kucfilolog.blogspot.com[/url]
Knust

Postprzez Hinni » środa, 17 lipca 2013, 09:42

Dołączę się, bo kogoś takiego chyba jeszcze nie było:)

Słyszeliście może o włókiennictwie :)? Bo większość moich znajomych nie słyszała. Więc tak, jestem włókienniczką, w trakcie bronienia inżyniera z magistrem w planach. Wcześniej próbowałam szczęścia na architekturze krajobrazu, ale po półtora roku musiałam zrezygnować i bardzo się z tego obecnie cieszę. Pracuje w firmie sprzedającej i przetwarzającej wełnę i owcze skóry (ale od niedawna), więc jak komuś trzeba kawał barana załatwić, to mogę się podpytać ;). Obecnie organizuje przyszłe moje laboratorium, gdzie będę poważną panią laborantką w białym fartuszku i z okularkami.

Jest na sali może jakiś specjalista od lanoliny? Bo szukamy z szefem na gwałt ]:P
Śmiej się przy ludziach,
Płacz tylko w ukryciu,
Bądź lekka w tańcu,
Ale nigdy w życiu.
Hinni

Postprzez KozioU » środa, 17 lipca 2013, 16:02

Myszak jest chyba biochemikiem ale nie wiem czy lanolina pod to podpada.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodziny i ogniska