Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3419 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Re: Kim jesteśmy

Postprzez Luiza » poniedziałek, 5 marca 2012, 15:08

Kobieta, lat 25, z wykształcenia filozof, specjalista od stosunków międzynarodowych i handlowiec. Na koncie trochę wolontariatów (typowa praca charytatywna, budowa wioski łużyckiej, organizacja imprez pogańskich, rekonstrukcyjnych, tudzież jednych i drugich, organizacja międzynarodowych konferencji naukowych, staże w agendach ONZ), trochę prac na etat (handel, kontakt z klientem, PR), trochę własnych projektów, głównie w dziedzinie rekonstrukcji historycznej. Podróżniczka, redaktor.
Pogańsko:
Poganka północnej ścieżki, wierna przede wszystkim Wanom. Koordynator Krajowy Federacji Pogańskiej od stycznia 2012. Inspiracje do rytuałów czerpię jak najdosłowniej i najwierniej z natury i tekstów historycznych, wciąż eksperymentuję - ostatnio z zapachami.
Witam wszystkich znanych i nieznanych mi osobiście.
Luiza

Postprzez KozioU » poniedziałek, 5 marca 2012, 16:00

Witamy i cieszymy się, że po blisko roku milczenia zdecydowałaś się odezwać ]:)
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Luiza » poniedziałek, 5 marca 2012, 17:50

Ja to forumowa noga jestem, ale od jakiegoś czasu udzielam się internetowo ze względu na funkcję. Czemu się nie poudzielać tam, gdzie rzeczywiście udzielanie się mnie interesuje?
Nie wiem czy z powyższego wynikło, ale zasadniczo potrafię pisać, czytać, mówić i organizować.
Służę też pomocą, jeśli ktoś z Was chciałby sobie zrekonstruować strój skandynawski z jakiegoś okresu, albo tanio kupić róg - lata udzielania się w rekonstrukcji przyniosły nieco kontaktów. Wiem jak coś zrobić tanio, gdzie kupić ręcznie utkane materiały albo jak zrobić własną przędzę. Służę też przepisami na kociołkowe potrawy jednogarnkowe - takie do zrobienia na ognisku i z artykułów dostępnych we wczesnym średniowieczu (polecam dziki, rzepę i lebiodę).Wiem, że w Asatru czy Vanatru nie chodzi o rekonstrukcję wczesnośredniowiecznego życia codziennego, ale może kogoś to zainteresuje - mnie te doświadczenia skłoniły do pewnych przemyśleń, które twórczo wykorzystałam podczas własnej praktyki. Inspiracja dobra jak każda inna ;)
Luiza

Postprzez Lena » sobota, 10 marca 2012, 15:55

Hej, witaj!
Czy pisząc, że jesteś "poganką północnej ścieżki" masz na myśli, że jesteś wiccanką? W każdym razie handlowiec zawsze się przyda :).
Lena

Postprzez Coffee » środa, 14 marca 2012, 01:10

OffTopic!
Lena napisał(a):Hej, witaj!
Czy pisząc, że jesteś "poganką północnej ścieżki" masz na myśli, że jesteś wiccanką? W każdym razie handlowiec zawsze się przyda :).

lol.

Z wykształcenia ekonomista/bankowiec/administratywista. Z zawodu księgowy/ekonomista/adminIT/finansista/designer. Z hobby/pracy webdesigner i new media artist. Obecnie zapracowany bezrobotny :)
https://www.facebook.com/ironbeardforge
In iron we trust.
We have beards.
We forge metal.
Welcome.
Coffee

Postprzez Lena » czwartek, 15 marca 2012, 17:26

Owocnego poszukiwania pracy! Żeby nie trzeba było tak harować ;)
Lena

Postprzez Luiza » środa, 4 kwietnia 2012, 19:27

Esz, że też hasło posiałam i nie odpowiedziałam od razu...
Nie jestem wiccanką. Ani tradycyjną, ani eklektyczną, ani w ogóle żadną. Najlepsze byłoby po prostu określenie heathen. Jeśli Cię interesuje coś konkretnego, pytaj, chętnie odpowiem.
Luiza

Postprzez Gotthard » sobota, 23 czerwca 2012, 09:03

To i ja się dopiszę :)
Wiosen 40. Żona i Dziewięciolatek. Od 15 lat własna firma różnej wielkości i z różnym skutkiem. Z wykształcenia teletransmita i taki „właściwy” operator DTP :) Z zawodu – według wymagań rynku :) administrator X-ów, Macosów i Lotusów, webmajster i programista, „kreatywny” operator DTP, grafik, fotograf. Szczególnie witam wszystkich ubabranych CMYK-iem i Pantonem i przepraszam Was chłopy, że czasem konwersje się posypią i farby w jednym miejscu bywa 400% :-D Z zamiłowania filozujący motocyklista, podróżnik i fotograf, który stara się z różnym skutkiem łączyć pasje z pracą ;)

@]:D
Stowarzyszenie Asatryjskie Midgard
http://midgard.org.pl
Gotthard

Postprzez was1992 » sobota, 23 czerwca 2012, 09:16

No to jeszcze ja:

student z Poznania, pochodzący spod Zielonej Góry, aktualnie zmieniający kierunek. ogólnie mówiąc filolog, języki obce to moja pasja :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. jakby ktoś jeszcze nie wiedział, gej. nie wiem co więcej napisać :)

aktualnie szukam pracy na wakacje, najlepiej w Poznaniu, jakby ktoś wiedział coś, to poproszę o info :)

[Polityką się tu nie zajmujemy, więc swoją partyjną przynależność zachowujemy na fora o innej tematyce. KozioU!]
was1992

Postprzez Undersøkelsesbrønn » sobota, 23 czerwca 2012, 21:23

To też coś skrobnę o sobie w skrócie.

Facet, lat 35, wykształcenie wyższe - zootechnik. W sumie więc z zawodu biolog, ale interesuję się szeroko pojętymi naukami ścisłymi, w tym głównie kosmologią, fizyką teoretyczną, planetologią itp. Stan cywilny - żonaty, w najbliższym czasie - ojciec. Szanuję przyrodę, lubię zwierzęta a zwłaszcza koty, wysoko cenię procentowe wyciągi z chmielu, jęczmienia, przenicy i miodu ];) @]:D
Undersøkelsesbrønn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodziny i ogniska