Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3419 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Re: Kim jesteśmy

Postprzez Kimon » czwartek, 28 lipca 2011, 19:20

Wracając do tematu ;)
Student IIgo roku Prawa, który w tym roku korzystając z ostatniej okazji darmowego studiowania 2go kierunku podejmie się wyzwania jakie stawia przed nim Wojskoznawstwo na UMK w Toruniu. Nie wiem co będę robił po studiach, narazie staram się coś z nich wynieść ;)
Vivere militare est
Kimon

Postprzez skaven » czwartek, 28 lipca 2011, 19:55

Kimon napisał(a):narazie staram się coś z nich wynieść ;)

Lepiej uważaj z tym wynoszeniem :twisted: ;) :D Jeszcze się ktoś oburzy że ty wynosisz a on nie cuś z instytutu :D
skaven

Postprzez Kimon » czwartek, 28 lipca 2011, 20:00

Każdy orze jak może ; P
Vivere militare est
Kimon

Postprzez Sigrarr » czwartek, 28 lipca 2011, 20:28

Jeśli kogoś to interesuje, to jestem absolwentem LO (profil mat-inf-fiz), który w tym roku wybiera się na studia na Politechnikę Warszawską (co ciekawe - dostałem się za tytuł laureata Olimpiady Filozoficznej ;) ). W true-katolickiej młodości byłem harcerzem, przez 5 lat. Trenuję fechtunek/szermierkę historyczną. Najprawdopodobniej niedługo zacznę określać się mianem asatryjczyka.
Sigrarr

Postprzez Ulf » czwartek, 28 lipca 2011, 22:40

No to ja tez o sobie cos napisze - zeby nie bylo, ze Admin wody w usta nabral ( zamiast piwa :D)
Podwojny doktor medycyny i prawa. Niestety w obu przypadkach niedokonczony :P
Niegdys "krol zycia" i niespokojny duch ;) - dzisiaj stateczny informatyk (tym razem dokonczony) :mrgreen:
Ulf

Postprzez myszaq » poniedziałek, 26 września 2011, 11:44

Fajny temat :)
Jako że jestem tu na etapie 'poznawania się', dorzucę i swoje 3 grosze ;)

Część wspomniałam już w wątku zapoznawczym, ale dodam co nieco. Z wykształcenia magisterskiego - biologia, z doktorskiego - genetyka roślin. Pracuję w Instytucie, gdzie na co dzień siedzę spokojnie w labie tłukąc różne analizy molekularne dla polskich hodowców. Tak, lubię to :P
Po godzinach - miłośniczka fantastyki, luźno związana z poznańskim klubem fantastyki Druga Era. Kocham konwenty, zwłaszcza poznański Pyrkon - ogromna dawka pozytywnie zakręconej energii ;)
Zakochana bezgranicznie i po uszy w przepięknym tańcu tribal. To coś, co daje mi namiastkę 'plemienia' (bo tak właśnie określa się grupkę dziewczyn tańczących wspólnie ten taniec). Jako że w Polsce nie ma jeszcze zbyt wiele trajbów, więc jak już się jakiś zawiąże, zazwyczaj trzymamy się razem :)

CV pod kątem wykorzystania pewnie mało kuszące - no, chyba żeby ktoś potrzebował jakiś trudno dostępnych odczynników :D
myszaq

Postprzez Ulf » poniedziałek, 26 września 2011, 12:52

Tjaaa... "roslinki mocy"... i juz wiemy do kogo sie zwrocic ;)
Ulf

Postprzez myszaq » poniedziałek, 26 września 2011, 20:59

OffTopic!
Oj tam oj tam... To ze świeca w ciemności to wcale nie ich wina! :P No i łatwiej je znaleźć, w przypadku gdyby się zgubiły :P
myszaq

Postprzez SvartSol » czwartek, 29 września 2011, 19:24

Ulf napisał(a):dzisiaj stateczny informatyk

iiiihihi :D znaczy ekhm tak, tak jak najbardziej, oczywiscie :D

:twisted:

A przy okazji o sobie...Socjologia (licencjat), Psychologia Spoleczna (NIE KLINICZNA!) ykhm troszke zabraklo :/
Od zawsze lacze pasje z praca tzn. sportowo trenuje konie...
Na koncie wlasna stajnia, dziennikarstwo motoryzacyjne i konskie rzecz jasna...oraz pare innych zajec jak np. prowadzenie warsztatu samochodowego, organizacja imprez na pare tys ludzi i takie tam :)
Obecnie wdrazamy plan pod kryptonimem "grafika komputerowa", co idzie nie najgorzej i wszystko wskazuje na to, ze przy tym planie pozostaniemy na dlugo i z radoscia :)
SvartSol

Postprzez Odinson » czwartek, 29 września 2011, 20:37

Więc krótko o mnie.Jestem prostym człowiekiem wykształcenie średnie nigdy nie byłem na studiach nie było mi dane dość wcześnie musiałem zarabiać na siebie.Podjąłem kiedyś pewne decyzje i zwiedziłem dzięki temu kawałek świata.Było lepiej było gorzej ,oprócz ogromnej ilości przeczytanych w życiu książek uwielbiam poznawać ludzi ich zwyczaje wierzenia oraz sposób bycia.Staram się po prostu żyć tak aby nie żałować swego życia .Nie wychowałem się w chrześcijańskiej rodzinie więc wiara w krzyż jest mi obca jak i zawsze była.
Moja droga z Asami zaczęła się gdy miałem 15 lat i trwa do dzisiaj.
Pomagam przy organizacji różnych conów pol pyr itp ...
Można powiedzieć że lubię rozumieć świat takim jaki jest a nie jakim go przedstawiają ludzie.Byłem długi czas samotnikiem i podróżnikiem raczej nie związywałem się z miejscami ludźmi pracą, po prostu szukałem swoich miejsc swoich miejsc ludzi którzy mieli coś ciekawego do powiedzenia.
Od kilku lat uczę się jak być człowiekiem stadnym ot staram się.
Także niewiele ciekawego o mnie.
Odinson

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodziny i ogniska