Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3419 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Re: Kim jesteśmy

Postprzez skaven » środa, 13 lipca 2011, 21:05

Thordis widzę że masz podobne zainteresowania :D Kiedy nasze drogi się skrzyżują liczę że uda nam się chwilkę pogawędzić przy :piwo:
skaven

Postprzez Thordis » czwartek, 14 lipca 2011, 09:25

Jak się ma nie udać, jak musi się udać ;) Ja mam ostatnio pierwszy raz od kilku lat dobry czas na spotkania i zaczynam powoli wpadać w ciąg ;) Tak więc jestem baaardzo za ;)
Thordis

Postprzez skaven » czwartek, 14 lipca 2011, 15:22

Jak będziesz się wybierać w okolice wrocka to daj info, a może zjawisz się na DWP-ie? http://dwp2011.blogspot.com/ w sumie event już za 2 tyg ale miejsce dla jeszcze jednego uczestnika się znajdzie. A muszę dodać także że to doskonała okazja do poznania :D
skaven

Postprzez Ulf » czwartek, 14 lipca 2011, 19:01

Skaven - sie czyta, sie wie ;)
viewtopic.php?f=54&t=67&p=3285#p3285
Ulf

Postprzez Thordis » czwartek, 14 lipca 2011, 21:33

Jak wyżej ;) Żałuję bardzo, ale nie jestem w stanie załatwić odpowiedniej opieki dla mojego syna na tyle czasu.

A Wrocław... no akurat też mi jakoś średnio po drodze... Jeśli gdzieś bywam to już prędzej Poznań lub Warszawa. Ale kto wie... może w tej kwestii Norny będą nam sprzyjać, więc jeśli kiedyś będę się w te okolice wybierać, na pewno nie zapomnę się odezwać :) Ze swojej strony zapraszam z kolei do Trójmiasta ;)
Thordis

Postprzez xxx » czwartek, 14 lipca 2011, 22:41

Do Warszawy kiedyś, w sprzyjającym momencie z potomkiem zapraszam, jeśli nie jest uczulony na kocie futro.
Kawałek dachu i łóżko dla mamy z młodym zawsze się znajdzie, a trochę nas tu już jest ;)
xxx

Postprzez KozioU » piątek, 15 lipca 2011, 00:08

Trochę jest, trochę bywa, więc czasem nawet dwa trochy można spotkać.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Thordis » piątek, 15 lipca 2011, 08:21

A to do Warszawskich trochów chętnie się wybiorę (zresztą i tak obiecałam to już Sol) jak tylko ogarnę kwestię swojego urlopu ;)
Thordis

Postprzez xxx » piątek, 15 lipca 2011, 13:00

Poza pierwszym tygodniem sierpnia (najprawdopodobniej) cały czas siedzę w domu jakby co, więc zaproszenie pod dach, przy wcześniejszym zapowiedzeniu się oczywiście, jest na okrągło aktualne ;)
Choć oczywiście oprócz spraw Twojego urlopu dobrze byłoby ogarnąć moment, w którym będzie nas na miejscu jak najwięcej - a może i bywające egzemplarze będą w tym czasie też ;)
xxx

Postprzez Thordis » piątek, 15 lipca 2011, 15:03

Jasne, jasne, to jest jak najbardziej oczywista oczywistość :) Ja ze swojej strony tylko muszę ogarnąć momenty, w których ewentualnie mogę sobie na ten urlop pozwolić (bo u mnie to wygląda bardzo elastycznie, ale jak wiadomo, nie zawsze jest możliwe). Tak więc sprawa do uzgodnienia, póki co zaznaczam tylko, że nie zamierzam nie skorzystać z gościny ;)
Thordis

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodziny i ogniska