Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3419 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Re: Kim jesteśmy

Postprzez KozioU » piątek, 6 maja 2011, 20:04

OffTopic!
W moim "poprzednim życiu" uwielbiałem drukarnie i drukarzy (a trochę ich jako klient zwiedziłem). Zawód przyciąga niezwyczajnych ludzi, z którymi można gadać godzinami o duperelach.
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Ask » piątek, 6 maja 2011, 21:04

Kolejny Off - @KozioU - i tęgich pijaków, zwłaszcza wśród zecerów :mrgreen: Ale było nieźle - drukowałem wznowienie Encyklopedii Gutenberga ;)
Ask

Postprzez skaven » piątek, 6 maja 2011, 21:41

Aktualnie hydraulik, choć w kilku zawodach się pracowało, nieskończone studia historyczne, zawsze chętny podrzucić/dopracować pomysł jeśli znajdzie się wola w narodzie.
skaven

Postprzez Thorbiern » sobota, 7 maja 2011, 16:23

No właśnie-spoty promocyjne- z racji tzw. zaszłości jeszcze mi się "czkają".
Ad rem; historyk-niedyplomowany (tzw. wykształcenie kwaśniewskie ;) ), precyzyjniej- specjalizowałem się w naukach pomocniczych historii (zasadniczo heraldyka); główny obszar zainteresowań to semiotyka w ramach szeroko rozumianej(interdyscyplinarnej) mediewistyki.
Studia przerwane zachwytem nad możliwościami odradzającego się kapitalizmu; i kolejno - epizod z własną działalnością gospodarczą; praca w branży reklamowej (brrrr. -bagno-nie polecam); ostatecznie (choć żywię nadzieję, że nie na zawsze) stabilna posadka urzędnicza niższego szczebla( Przy czym stanowczo podkreślam, żeby uciąć ewentualne złośliwości, jestem urzędnikiem - ale nie urzędasem).Mojego pracodawcy nie wskażę. Dajcie mi zachować trochę prywatności :roll:
Tak czy inaczej-sama prawda-żaden spot; i jak to sobie wmawiam :| - Lepszy godny zaufania pucybut, niż niegodziwy VIP.
CV- może nie do końca, w duchu Havamal-ale życia, jeszcze trochę zostało-może dobrą sławę się zdobędzie :lol:
Þorbjörn Ríkarðson
Thorbiern

Postprzez Szerszen » sobota, 7 maja 2011, 18:00

Jak to mówią... najlepszy wojownik jest tylko barbarzyńcą z kiepską pałą bez kowala wykuwającego jego miecz.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez Hedonista00 » środa, 25 maja 2011, 13:59

Wiele się złożyło, że studiowanie nie wyszło, średnie, służba w armii ale to nie było to, szkoła survivalu również znudziła się, kilka lat w ochronie też się nie podobało, obecnie tyram w lombardzie i kantorze. Zawsze pasjonowała mnie filozofia i historia, od pięciu lat fotografia,od dwudziestu pięciu nurkuję i to chyba jedyna stabilna rzecz w życiu, zamieniłem sporty walki i siłownie na jogę i nord walking. Ze 130 kilogramowego kloca jestem 85 kilogramowym szczypiorkiem ale to nie moje ostatnie słowo w tej dziedzinie ;) . Z religią katolicką pożegnałem się w wieku czternastu lat, byłem ateistą a przynajmniej tak mi się wydawało. Szukam swojej ścieżki i miejsca...
Prawie cztery dychy na karku, trzy 3-4 lata temu przeczytałem słowo runa dziś jestem Tu.
...słucham ciszy wiatru...
Hedonista00

Postprzez Vrede » środa, 25 maja 2011, 14:39

Ostatni wątek jakiego bym się spodziewała na tym forum to dyskusja na temat CV :D
Może byśmy pogadali na te tematy w końcu na jakimś piwku, na żywo? Lato za pasem - dobra pora na zorganizowanie zlotu i poznania tych, których znamy jedynie z awatarów. (...ale to już sprawa na inny wątek).

Wracając do CV :-P
Z wykształcenia - mgr inż ze specjalizacją w chemii bionieorganicznej. Kariera naukowa porzucona, bo za bardzo ciągnęło mnie w kierunku grafiki i fotografii. Już w trakcie studiów na politechnice skończyłam odpowiednie kursy związane z fotografią artystyczną, rysunkiem, grafiką komputerową i zdobyłam tytuł technika organizacji reklamy - który uważam za wybitnie durno brzmiący. Moje doświadczenie zawodowe to głównie praca w biurach marketingowych i grafikowanie.
Od września prowadzę własną działalność gospodarczą i poza branżą reklamową zajmuję się również nauczaniem.
"Działalność pogańska" wciągnęła mnie do tego stopnia, że zostałam z założycielek Stowarzyszenia Jera.
Udało mi się zrealizować sporo marzeń, dużo zobaczyć, nauczyć się, poznać na własnej skórze - jestem zadowolona ze swojego życia i spodziewam się, że będzie jeszcze lepiej ;-)
Mam 30 lat i jestem kobietą - można tego nie odgadnąć po nicku i awatarze (hyhy, Ask kiedyś myślał, że wymienia maile z facetem :-P)

Czy mam do tego CV dołączyć jeszcze zdjęcie? :-P Czy już wystarczy?
Lepiej piszcie w jakich terminach planujecie urlopy w okresie letnim, bo będzie ciekawe wydarzenie pt Dni Wiedzy Pogańskiej (na Ślęży), na których dobrze byłoby się spotkać. Termin 01-08.08.2011 i na pewno zrobimy w związku z tych oddzielny wątek w niedalekiej przyszłości.

Usunąłem zdublowany post. KozioU!
Vrede

Postprzez Thorbiern » środa, 25 maja 2011, 15:09

OffTopic!
@ Vrede. Twój awatar jest jak najbardziej kobiecy. Przytłaczającą większość młotków znaleziono w pochówkach kobiet. ;) Wynika z tego, że to mój awatar jest mało męski :lol:
Oczywiście skojarzenie sepulkralne jest czysto przypadkowe. Bo jasne jest, że ani Ty ani Ja w zaświaty jeszcze się nie wybieramy :lol:

Połączyłem w jeden post. KozioU!
Þorbjörn Ríkarðson
Thorbiern

Postprzez Tyrsson Ulvhjerte » sobota, 11 czerwca 2011, 12:37

Uczniak, dopiero po liceum. Na chwilę obecną najemnik powiązany z grupą Sol Invictus. Co by tu jeszcze o sobie rzec? Bawię się w pisanie wierszy z różnym skutkiem, z reguły pisze dla siebie... Czasem wyjdzie coś zgrabnego, a czasem dziesięć kartek leci do kosza :D Co tam jeszcze, co tam jescze... Okupuję wschodnie rubieże Wielkopolski (okolice Koła, ewentualnie Konina/Izbicy Kujawskiej), ale mam nadzieję zmienić miejsce pobytu wraz z podjęciem studiów. W Asatru siedzę świadomie od... chwila, licze na palcach... 3 lat? Tak, no w sumie to już z pewnym haczykiem... Poganinem jestem od dawien dawna... Jeśli uznać, że zaprzeczanie istnienia jednego boga i przekonianie o istnieniu wielu bóstw, duszków i takich tam jest pogaństwem w jakiejś bardzo prymitywnej postaci... Nieświadomie w Asatru tkwię od 6 lat, ale to raczej na zasadzie wzmożonego zainteresowania tym konkretnym panteonem i systemem wierzeń. Jak wyżej napisałem sprawę z tego, że to Asatru zdałem sobie trzy lata temu... Wszystko zaczęło się w zimę od... Pewnego wydarzenia, które zaważyło na tym kim jestem :roll: A tak poza tym.... Ja wiem? Chyba nic ciekawego... No, pomijając ewentualne pytania do mnie...

:piwo:
Tyrsson Ulvhjerte

Postprzez Thordis » sobota, 9 lipca 2011, 21:30

Po pierwsze i najważniejsze - jestem sobą. Po drugie - jestem matką czteroletniego syna. A dopiero potem wszystko inne. Czyli: Z zawodu wykonywanego jestem redaktorem stron internetowych i copywriterem. Moją największą pasją jest literatura (w tym fantastyka - tak w ramach picia do fantastów :P), z zamiłowania jestem etatowym pochłaniaczem książek. Zainteresowania mam szerokie, w myśl zasady, że wszystko warto poznać chociaż do pewnego stopnia. Króluje wśród nich jednak historia, kulturoznawstwo i psychologia społeczna.
Thordis

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rodziny i ogniska