Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3347 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Gambit Wszechojca - komentarze

Gambit Wszechojca - komentarze

Gambit Wszechojca - komentarze

Postprzez kairve » środa, 27 kwietnia 2011, 23:39

Zainspirowany gadką o "Kłamcy" Ćwieka postanowiłem odgrzebać mój nieco zakurzony dłuższy tekst, który onegdaj pisałem - był to też troszkę taki wewnętrzny buntowniczy przymus, bo "Kłamcą" byłem zawiedziony ze względu na mielizny i ogólną radosno-licealność (no Gaiman to to przecież nie jest). Stąd, któraś tam wersja kairvowego postapo działa się realnie po apokalipsie, oparta była nieco mocniej na mitologii, a głównym bohaterem był pewien mało znany nasz bóg, który wg oficjalnego przekazu (i mojej jego interpretacji) powinien przeżyć Ragnarok. ;) Pomysł umiejscowienia akcji czyli moje rodzinne miasto, był zainspirowany z kolei bardzo fajnym czytadełkiem "Królikarnia", gdzie był Ezoteryczny Poznań. Ale ad rem - chcecie, żebym jako, no... powiedzmy, że prozaiczny skald, snuł wam tę opowiastkę na dworze jakim jest forum Asatru Polska? Dajcie znać, to wyedytuję tego posta i tytuł tematu i zacznę wrzucać kolejne kawałeczki tekstu (nie jest skończony, więc przy okazji nie zardzewieję i będę dopisywał kolejne kawałk i po raz setny poprawię tę historię, która już wisi w Wordzie).

Niektórzy z was znają mnie z tych prawie w ogóle nie redagowanych opowiastek z bloga, inni czytali jakieś moje opowiadania itp., zatem - zapytuję... Bo swoją literaturę i tak zwykłem wzorem (choć naturalnie to nie jest porównanie jakościowe!) J. A. Morsztyna rozdawać znajomym.
kairve

Re: Czy chcemy postapo w tych klimatach? ;)

Postprzez Szerszen » czwartek, 28 kwietnia 2011, 06:46

Dawaj, nie pytaj. W końcu mamy i poetic Edda i prosa Edda.
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Postprzez Szept » czwartek, 28 kwietnia 2011, 08:33

pewnie, ze daj.
Jeśli do wody, ognia, ziemi i wiatru dołożymy miłość, powstanie energia. Nazwę ją kosmosem.
I założę własny.
Szept

Postprzez xxx » czwartek, 28 kwietnia 2011, 09:26

Dawaj, dawaj.
xxx

Powrót do Sztuka