Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3399 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - małżeństwo

małżeństwo

Re: małżeństwo

Postprzez Thordis » niedziela, 18 sierpnia 2013, 15:11

OffTopic!
Jak fast food, to czemu nie fast miód? ]:P
Thordis

Postprzez Vrede » poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 15:52

Piją słodkie siki ale przynajmniej samodzielnie robione. Poza tym nie każdy ma przewidujących rodziców :-) (Mój ojciec nastawiał dla mnie różne rodzaje win, które leżakowały przez lata i oznaczał je odpowiednio, np.: to na 18 urodziny, to na 21 itd. O ślubnym nic mi nie wspominał ale na pewno w piwnicy znalazłoby się coś w sam raz.) A taki amerykanin czy inszy człowiek zdecydowany na małżeństwo zazwyczaj nie rejestruje się w USC z pięcioletnim wyprzedzeniem, nie zamawia sal, fotografów i tego całego bajzlu... A okres 6 miesięcy jest taki w sumie w sam raz, żeby wszystko zorganizować. Dlaczego by i z tej okazji nie zrobić jakiejś dobrej nalewki? Miód półroczny może być porażką lub nie, zależy jak się warzący postara. A to, że wykona go własnoręcznie i z intencją znaczy więcej niż jakieś megadoznania smakowe. Zwłaszcza, że te można szybko spłukać innymi, lepszymi trunkami.
Vrede

Postprzez Hrefna » poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 16:12

Mój wiosną nastawiony przeżył już jedną przeprowadzkę, czeka na drugą, a testowanie będzie za siedem lat. Planuję potrzymać go 15, jeśli dożyję :D
Jak nie dożyję, będzie w sam raz na stypę :P
Oft vitu ógörla, þeir er sitja inni fyrir, hvers þeir ro kyns, er koma;
er-at maðr svá góðr at galli né fylgi, né svá illr, at einugi dugi.

Hávamál 133 [132] (Loddfafnismál 23)
Hrefna

Poprzednia strona

Powrót do Rytuały i obrzędy