Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 3399 bytes written, possibly out of free disk space in /home/asatru/www/15e896.php on line 41
Forum • Zobacz wątek - Asatryjskie rytualy - Blot

Asatryjskie rytualy - Blot

Re: Asatryjskie rytualy - Blot

Postprzez DarlingNikki » poniedziałek, 3 września 2012, 19:15

Koźle, mnie również smuci dzisiejsze podejście młodzieży do wszystkiego -.- Szerszeniu, dziękuję Ci bardzo za rade ale obawiam się że już a późno ^ ^"
DarlingNikki

Postprzez Thordis » poniedziałek, 3 września 2012, 20:34

Nikki? A mogę zadać niedyskretne pytanie? Gdzie mieszkasz? Bo może jednak dobrze by było dla Ciebie, gdybyś znalazła jakąś ogarniętą osobę, z którą mogłabyś porozmawiać osobiście... Bo czarno widzę bazowanie na Internecie w Twoim przypadku.
Thordis

Postprzez KozioU » poniedziałek, 3 września 2012, 21:47

Pisała coś o Jeleniej Górze, więc miałaby najbliżej do naszej delegatury we Wrocławiu :-)
A furore Normanorum libera nos, O Domine!
KozioU

Postprzez Vrede » wtorek, 4 września 2012, 07:58

OffTopic!
Nikki jeśli masz możliwość przyjazdu do Wrocławia przy okazji to daj znać. Domyślam się, że jesteś niepełnoletnia, więc możesz mieć pewien problem z przetransportowaniem się do nas. Ostatnio z młodszą ekipą wybraliśmy się po prostu do kina (bo przecież na piwo nie pójdziemy :>) i bardzo możliwe, że takie wypady będą się powtarzać. W końcu trzeba się wybrać na Meridę Waleczną ;-D
Vrede

Postprzez DarlingNikki » wtorek, 4 września 2012, 21:17

Już od jakiegoś czasu zbieram się do pojechania na weekend do WRO. 3/4 moich przyjaciół pojechało tam na studia, mam tam znajomych i rodzinę. Poza tym, nie jestem dzieckiem, za parę miesięcy przekroczę tą magiczną barierę osiemnastu lat. Muszę tylko pokazać rodzicom że zaczęłam się uczyć i że mogą mi pozwolić na taki wypad. Oczywiście dam znać odpowiednim osobom, i dziękuję prześlicznie za zaproszenie ^o^ Jak na razie dobrze mi idzie ^ ^ Czuję że Bogowie mają mnie w swojej opiece, trzymam się ściśle rozkładu dnia i pilnie kuję nawet w autobusie ;) Mimo że zlamiłam, i ofiarowałam blot nie Heimdallowi jak radził Szerszeń a Odynowi... Heh, chyba i tak, puki co, swój cel osiągnęłam. To niesamowite jak z dnia na dzień przekonuję się coraz pewniej że Bogowie mimo wszystko czuwają nade mną ^ ^
Szerszeniu miły, proszę Cię powiedz mi tylko, czemu jak to ująłeś, było to ryzyko? Czy miałeś na myśli coś takiego jak w tarocie gdy karty zaczynają przemawiać do ciebie tak głośno że nie słyszysz już własnego głosu i w pewnym sensie się od nich uzależniasz, czy może raczej ryzyko bardziej w sensie "chrześcijańskim" że Bogowie mszczą się na tych którzy składają swe prośby nie do końca do tego z nich do którego się powinno? A może jeszcze jakoś inaczej ^ ^" Bo na prawdę się przestraszyłam gdy to przeczytałam. Dawno już nie czułam żeby serce tak łomotało mi się w piersi...
DarlingNikki

Postprzez Szerszen » wtorek, 4 września 2012, 21:37

Po prostu jakiekolwiek układy z Jednookim to ryzyko. To taki typ...
Skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni
Szerszen

Poprzednia strona

Powrót do Rytuały i obrzędy