Utrzymac kontakt

Re: Utrzymac kontakt

Postprzez Sigrarr » czwartek, 14 sierpnia 2014, 14:39

Cześć Nofa!

Najważniejsza i najbardziej podstawowa forma kontaktu z bogami to blot. Biorąc udział w kolejnych blotach, razem z asatryjczykami, którzy brali udział już w wielu, najlepiej się zorientujesz, jak to jest czuć boską obecność i... nabierzesz pewnej ogłady w kontaktach z bogami (nie wiem czy to najszczęśliwsze określenie, ale nie jest chyba złe). I rozmawiaj z ludźmi, którzy mają w tej dziedzinie wiedzę i doświadczenie - pytanie na tym forum to pierwszy dobry krok, kolejny to spotkania na żywo :) , podczas których można posłuchać opowieści, których wielu zwyczajnie nie ma ochoty opowiadać na publicznym forum.

Później będzie Ci dużo łatwiej oceniać, co faktycznie jest informacją od bogów, a co nią nie jest. Możliwe że często lub zwykle będzie to dla Ciebie oczywiste.

Taka jest moim zdaniem najlepsza droga. Nie traktuj mojej rady zbyt kategorycznie, ani nawet jako "rady od starego asatryjczyka", bo jestem nim od raptem trzech lat i nawet nie jestem stary, ale jakieś tam doświadczenia i przemyślenia już mam ;)
Sigrarr

Re: Utrzymac kontakt

Postprzez Nofa » środa, 3 września 2014, 22:47

Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź :) Stosuję sie do Waszych rad i tylko na tym zyskuję. Dziekuję. Te rady okazały się być na prawdę cenne i nie ukrywam, że ostatnimi czasy właśnie tego potrzebowałam.
Musze przyznać, że bardzo dużo pomocy dostaje też w grupie na FB. Miło wiedzieć, że takie fajne osóbki się ma w swojej okolicy^^
Nofa

Poprzednia strona

Powrót do Magia