OOBE i wizje

Re: OOBE i wizje

Postprzez Satu » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:24

Nofa napisał(a):Na drugim miejscu jest czysta ludzka ciekawość siebie i przyszłości.

No i to też jest część, z którą, jak sądzę, większość tutaj się nie zgodzi - ciekawość przyszłości. Ktoś już pięknie stwierdził, a ja tylko powtórzę, że poznając przyszłość zamykamy ją sobie. Możemy poznać jedną z jej dróg i tym sposobem dążyć do niej uniemożliwiając sobie wybranie innej drogi - być może bardziej korzystnej, wartościowej, ciekawej.
No i ciężko traktować poważnie ludzi, którzy nie tylko uważają się za wizjonerów, ale w ogóle wychodzą z tak intymnymi przeżyciami do wszystkich, do sporego grona obcych ludzi.
Satu

Postprzez Nofa » wtorek, 5 sierpnia 2014, 18:57

Dzięki wielkie :) Poczytam i z przyjemnością się wgryzę w temat :)
Nofa

Postprzez patryk85 » czwartek, 8 stycznia 2015, 12:02

]:) Witam serdecznie. Bardzo mnie zainteresował ten temat. :piwo: Dziękuję......
patryk85

Postprzez diora » poniedziałek, 26 stycznia 2015, 12:38

Witam. Nie ma chyba człowieka, który nie ma jakiś przeżyc lub wizji @]:D Muszę wdrożyć się w tematykę OOBE ]8] i wrócę do tego ciekawego działu. Stawiam wszystkim :piwo: a jak ktoś nie pije, nie wypije coś bezalkoholowego :argument:
diora

Postprzez Nofa » niedziela, 8 lutego 2015, 12:18

Jakby ktoś chciał się podzielić doświadczeniem, nauczyć się/mnie czegoś, to ja zapraszam serdeczniuchno do kontaktu na GG: 41822256 :)
Nofa

Poprzednia strona

Powrót do Magia